reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

megusek nie idź ryczeć jestem razem z tobą :-):-):-)
ale jestem w szoku ile nas się przeterminowało :szok::szok::szok:, chyba coś nie tak z tym lutym 2009. mało w styczniu się urodziło, a zaraz wszystkie będziemy przeterminowane.
 
reklama
melduję się i ja po wizycie u gina..mam nadzieje, że po raz ostatni w dwupaku..dostałam skierowanie na patologię..mam się zgłosić jeszcze dziś..po tych wczorajszych skurczach mam rozwarcie na 5cm:szok: ginka powiedziała, że dzielna baba ze mnie skoro wczoraj przez 10 godzin skurczów wytrzymałam w domu i nie pojechałam na IP. powiedziała, że wystarczy kroplóweczka lub przebicie pęcherza i bobas sam wyskoczy..:tak::tak::tak: mam nadzieje:) i dostałam dzis rabat za wizytę hehe:-) to trzymajcię się..będę pisać do którejś co i jak:tak:
 
ewelinka trzymam kciuki za was i melduj się rozpakowana !!! :-):-):-)
nie płaczcie dziewczynki jeszcze tylko kilka dni ... ;-)
 
Ewelinka my też trzymamy kciuki, niezła kobitka z Ciebie, że te skurcze tak w domu znosiłaś, jejku już dzisiaj pewnie przytulisz swoje maleństwo :-):-)
 
Halo jestem i ja .:-)
Byłam u koleżanki na kawie:-p i ciasteczkach ... wrażenie mam takie jakby mała chciała mi wypaść :tak: i boli mnie podbrzusze :dry:
Ale chodzę i czekam ..jutro idę na 8 rano na wizytę do szpitala ..może mnie łaskawie pierwszy raz zbadają ginekologicznie:confused: ..i zrobią masaż szyjki :baffled:( niecierpię tego) ...no i zobaczymy jak się potoczy

Ewelinka ...trzymam kciuki ....Martussa za Ciebie też
Maran-atha ...jak u Ciebie :-)
Aga ... mam nadzieje że jutro twój WIELKI DZIEŃ !!!!
Megusek ...ty chociaż masz ktg ja nie miałam nigdy nic po za USG :-D:-D:-D

A tak w ogóle to mam ochotę na coś dobrego :sorry2:
Golimek ... no ty jeszcze przed terminem ..fajnie masz ;-)
 
reklama
znowu siedze sama w domu przed tv i wcinam "zdrowe" fast foody :-) programy Ewy Drzyzgi mnie rozbrajają!! zwłaszcza dzisiejszy z panią mająca dwa pieski...dzieciaczki kochane..grrrrrrrrrr, alez jestem nietolerancyjna :crazy: czy ktoś jeszcze to ogląda??? hahahah bo juz normalnie nie mogę!!
 
Do góry