reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
mmm Meg smaka mi narobiłaś tą szarlotką :) Nic się nie dzieje -no proszę, widzę, że dziś cierpliwie do tematu podchodzisz, ktoś musi wśród tylu frustracji, jakich jest się tutaj świadkiem ;)
Pozdrawiam :)
 
Martussa niewazne ze mało u mnie tez bylo malo i zero skurczy pojechalismy na ip i kroplowka z oksy zbieraj sie i jedz nie ma na co czekac Trzymam kciuki i powodzenia zycze :-)
uspokoiło się.... jakiś falstart... na 17 wizyta, więc zaraz na jakieś -ostatnie chyba - zakupy Małżona wyciągam;-);-);-)

a torba już prawie miesiąc jeździ w bagażniku :-D:-D

szarlotka, mniam mniam :rolleyes:
:tak::tak::tak::tak:

Kraf milczy, Aga milczy- została nas garstka na placu boju- reszta walczy z laktacją;-)

Ewelinka- to może jakiś batonik na osłodę?? po takiej nocy zjadłabym chyba z karton batoników czekoladowych
 
reklama
Witam,
Widzę, że nie tylko ja dopatruje się objawów świadczących o tym najwazniejszym momencie;)
Zostalo mi jeszcze 8 dni a tu nic... Czepilabym sie jakiegos domowego sposobu... ale sprzatanie nie pomaga a innych nie znam;)
Nasze nocne marki podenerwowane - nie dziwie sie... i trzymam kciuki, zeby dzidzie sie pospieszyly;o)
 
Do góry