reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

niestety, cały czas...od 16 czerwca....:zawstydzona/y:

Ja też się boję, chociaż jestem mamą od 7i pól roku. Teraz czekają mnie inne problemy - jak poświęcić maksymalnie dużo czasu maluszkowi nie zaniedbując jednocześnie starszego dziecka. Daniel zrobił się straszny maminsynek ostatnio. Biedak czuje się zagrożony. :-(
 
reklama
ja jeszcze w domku..wysłałam mężusia żeby trochę pospał:tak: skurcze co 5 minut..daje sobie czas do 2.00..jak nic się nie zmieni jadę na IP:tak: mam nadzieję, że coś z tego wyniknie..;-)Buziaki dla Was:)
 
ja jeszcze w domku..wysłałam mężusia żeby trochę pospał:tak: skurcze co 5 minut..daje sobie czas do 2.00..jak nic się nie zmieni jadę na IP:tak: mam nadzieję, że coś z tego wyniknie..;-)Buziaki dla Was:)

A robią się dłuższe i mocniejsze ???
Sprawdź czy przy zmianie pozycji ustępują lub są słabsze ...Jeśli nie to się pakuj kochana i śmigaj Rodzić ...acha!!! ...i wpadnij po mnie ja też chcę :-p:-p:-p
Powodzenia;-):tak:
 
lajfik jak leże to masakra tak boli, ale jak chodzę lub siedzę i mężuś masuje plecki to da się jakoś znieść..wzięłam trzy razy prysznic i nie przeszło..mam nadzieję, że to to:tak: a skurcze to dość długo trwają..jak dla mnie za długo..ok 20sekund..czuję jakby mi krzyż rozrywało:sorry2: daje sobie jeszcze troche czasu..nie chce za szybko jechać..wole w domku być jak najdłużej:tak:
 
No ja tez myślę ...z twojego opisu że poród tuż ...tuż ..:-D
Super....!!! tylko pamiętaj że one będą ..coraz bardziej uciążliwe i na ostatnią chwilę może Ci być niewygodnie ;-)..
Skoro są co 5 minut to jedź! I korzystaj ze szpitalnych sprzętów na RELAX i przygotowywanie się do finału :-p:-p:-p
Kurczaki trzymam KCIUKI ZA CIEBIE :-D:-D:-D
 
to idę budzić Małżona:) mam nadzieję, że nie odeślą mnie z kwitkiem:no: tym bardziej, że już tyle po terminie jestem:tak: dzięki lajfik;-)
 
ja chyba nigdy nie urodzę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chciałam Małżona obudzić, ale szkoda mi go było..i tak sobie mówię "po następnym skurczu już napewno go obudzę"..i tak mi zleciało do 4.00:sorry2: skurcze robiły się coraz rzadsze więc i ja się położyłam..trochę pokimałam, ale boli krzyż więc już nie śpie:-( w wizycie u gina cała nadzieja...chyba podzielę los agi..czeka mnie patologia:-(
 
reklama
Ewelinko- Lajfik- Wy dwie to na porodówkę wyjedziecie z oczami na zapałkach!!!:-D
spałyście coś w ogóle??

Ewela- Ty sobie odeśpij tę nerwówkę...:-)

u mnie coś zaczęło się sączyć nad ranem-powoluteeeńku... założyłam big podpaskę i czekam na rozwój sytuacji...
Mamusie- czy wody płodowe "jakoś" wyglądają??:szok::zawstydzona/y:bo mam coś bezbarwnego, nie śluz...
 
Do góry