reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Oj chcialabym...;-) Licze na ta pelnie, naprawde:-D
Zuzia, a gdzie kupujesz mieszanki do wypieku tego chlebka?
 
Ehhh dziewczyny ale Wy się obijacie tu :-p:-p:-p. No ale dziś faktycznie ta pełnia więc coś może się ruszy:tak::tak:. A ja zgłębiam tajniki macierzyństwa i nawet już w miarę egzystuje przy nowym trybie życia, mimo że do całkowitego zadowolenia brakuje mi około 9 h snu:sorry2:. Ale podobno ma być lepiej ;-). No kobitki rozdwajać się :rofl2::rofl2:.
 
Oj chcialabym...;-) Licze na ta pelnie, naprawde:-D
Zuzia, a gdzie kupujesz mieszanki do wypieku tego chlebka?

kupilam w Tesco tak na szybko aby wyprobowac ale w Asdzie tez widzialam bo juz sie wczesniej rozgladalam za rodzajami mak do chleba i mysle ze w kazdym markecie sie znajda maki bo tutaj to jest dosc popularne. chociaz w Polsce tez juz zaczyna byc
 
A coś Lajfik się nie odzywa. Może u niej coś się ruszyło:-)
Ewelinka, powinnas zaskarżyć swojego lekarza, za wprowadzanie w błąd, przecież z sobotęmiałąś rodzić;-)
 
Dzieki Zuzia, glupol ze mnie, faktycznie widzialam kiedys cos takiego w tesco:-D moze sie skusze na ta maszyne.:-)

U mnie straszeczna mgla, o ironio taka iscie londynska...:-p

Hehe, Ewelinka, Golimek ma racje, ginka powinna Ci jakos zrekompensowac 'straty moralne':-D:-D:-D:-p
 
golimek chyba tak zrobię:tak: znacie jakiegos dobrego prawnika??? hehe:-D:-D:-D
jak moja ginka zobaczy mnie w czwartek to chyba padnie na zawał hehe..bo juz od trzech wizyt mówi mi że spotkamy sie dopiero 6 tygodni po porodzie..a ja uparta i łażę dalej..
 
Zuzia24 - w tesco -( przynajmniej u nas :) ) są tylko 3 rodzaje chlebków. Kupiłam je też na początku. Dobre są, ale nie rewelacyjne.
Czy masz możliwość ściągnięcia mieszanek z PL? Dałabym Ci super adres na allegro. Chlebki są tak rewelacyjne, że nie będziesz chciała jeść innych mieszanek :)
A swoją drogą, jedna mieszanka w tesco - jakiś tam chleb żytni - wywaliłam do śmieci ponad połowę. Trafiło nam się, że w tej mące był piasek czy coś takiego. Źle zmielona mąka. Ale jak gryzłam chleb to miałam wrażenie że zgrzyta mi piasek w zębach. Okropieństwo. Później piekłam swoje chlebki wg różnych przepisów. A teraz tylko kupuje mieszanki u jednego gościa. Niebo w gębie! Zresztą poszukaj u siebie na allegro to może znajdziesz coś podobnego :)
 
reklama
emkamek masz rację..teraz juz do końca powinnam miec wizyty za friko..tym bardziej, że co tydzień teraz chodzę..przy dobrych wiatrach..jeszcze dwa razy moge ją odwiedzić..a to juz prawie 200zł w suchym:-)
 
Do góry