reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

cześć dziewczyny.U mnie też dalej się nic nie dzieje.Ju:confused:ż nawet ta pełnia chyba mi nie pomoże.Będe tez przeterminowana
Do lekarza już nie muszę Jakby cos sie działo to mam do szpitala na badanie jechac.
 
reklama
Dzień dobry
Melduje się. Widzę że to czekanie już wszystkim się znudziło...A pamiętacie jak pare miesięcy temy drżało się o to by za wcześnie dzidzia nie wyszła? :) A teraz to "Wyłaź cholero mała!!!!"
Ja rano zawiozłam siki do badania (choć już sama nie wiem po co) a o 16 mam wizyte. A już miało jej nie być i gin zapisał mnie z wielkim znakiem zapytania. Mój Krzysiek naciąga już mame na wydatki...gdyby już wylazł to by było 80 zł do przodu a tak to za wizyte trza zapłacić

Na razie jeszcze namawiam synka zeby zostala na swoim miejscu a juz za tydzien to tez pewnie bede go popedzac :-D

hooba ;-) to ja jeszcze nadrabiam na upartego drzemki nawet w ciagu dnia... Bo gdy pomysle wlasnie o tych nieprzespanych nocach to :dry: ech....
Powiedzialam sobie ze juz bede leniuchowac :-D obiad na kilka dni przygotowany - wyprawka raczej tez juz kompletna... Moge lezec brzuszkiem do gory i dobrze zapamietac te chwile, bo juz niedlugo bede wracala do nich tylko wspomnieniami :-p

mary105 moj gin chyba tez juz liczyl sie z tym ze sie nie zobaczymy... bo zalecil abym pojawila sie u niego na dzien przed terminem porodu - o ile nie urodze wczesniej :-p no a ja mu i tak niespodzianke zrobie :tak: bo go odwiedze pojutrze....
Mam jeszcze watpliwosci co z moczem robic.... Bo znow mi wyszly bakterie i leukocyty :dry: No i infekcja grzybicza pochwy w trakcie leczenia, ech...Nystatyna dziala swoje :baffled: Juz mam tam tak sucho jak na pustyni - najlepiej czuc to podczas stosunku. Jakby mi przyszlo teraz rodzic to chyba niemal zero nawizenia wewnatrz, auć! :no:
Az mi sie wierzyc nie chce ze jeszcze tydzien temu wyplywalo ze mnie mnustwo śliskiej wydzieliny...
 
Zuzia24 - w tesco -( przynajmniej u nas :) ) są tylko 3 rodzaje chlebków. Kupiłam je też na początku. Dobre są, ale nie rewelacyjne.
Czy masz możliwość ściągnięcia mieszanek z PL? Dałabym Ci super adres na allegro. Chlebki są tak rewelacyjne, że nie będziesz chciała jeść innych mieszanek :)
A swoją drogą, jedna mieszanka w tesco - jakiś tam chleb żytni - wywaliłam do śmieci ponad połowę. Trafiło nam się, że w tej mące był piasek czy coś takiego. Źle zmielona mąka. Ale jak gryzłam chleb to miałam wrażenie że zgrzyta mi piasek w zębach. Okropieństwo. Później piekłam swoje chlebki wg różnych przepisów. A teraz tylko kupuje mieszanki u jednego gościa. Niebo w gębie! Zresztą poszukaj u siebie na allegro to może znajdziesz coś podobnego :)

dzieki za podpowiedz.zaraz poszukam na ebayu moze cos znajde
a masz moze jeszcze jakiegos linka na przepisy chlebkow do takich maszyn?
jestem poczatkujaca :sorry2:
 
Zuzia24 - ja razem z maszyną dostałam książeczkę z przepisami. Ale szczerze powiem, że przebrnęłam przez większość tych chlebków i wcale mi nie smakowały :( A poza tym, ciężko jest znaleźć dobrą mąkę. W sklepach jest niby cała alejka różnych mąk, ale tak na dobrą sprawę, są może 4 czy 5 rodzaje i koniec. Ja szukałam w necie jakiegoś młyna, żeby móc kupić fajną mąkę i tak właśnie trafiłam na te mieszanki :tak::-) całkiem przypadkiem. A jak już kupiłam, dostałam, zrobiłam i posmakowałam - nie chcę kombinować żadnych przepisów. Chlebki są rewelka i żadne inne tak nie będą smakować. Ale możesz sobie wygooglać przepisy na chlebki w automacie. Pamiętam, że tak też próbowałam na początku. I też wypiekłam kilka przepisów z sieci.
Ale moje podniebienie woli jednego producenta i już :)
 
NanaKG kupę czasu Cię nie było! :) fajnie że już wróciłyście i gratuluję (muszę powiedzieć wielkiej!) Lenki :))) Czekamy na opis porodu :tak::-)
 
NanaKG kupę czasu Cię nie było! :) fajnie że już wróciłyście i gratuluję (muszę powiedzieć wielkiej!) Lenki :))) Czekamy na opis porodu :tak::-)

No faktycznie kawał baby
Szczególnie że na sali po leżałyśmy z Wojtusiem który miał 2600 i mierzył 53 cm;-))
Jest różnica...:tak:
 
jejku, jak ja urodzę takiego giganta to się załamię :) bo połowa ciuszków pójdzie na marne! Na szczęście nie są moje, tylko pożyczone :) ale jednak... tyle prania, prasowania, układania itp a tu gigant nawet nie pokaże się w jednym ciuszku :))) :-D:-D
 
Huuuuuuuuuh, oprócz sprzątania, byliśmy jeszcze w Tesco na zakupach, a na obiad ulepiłam ponad 70 pierogów ruskich. Mniaaaaaaaaaam.

Wysyłam oficjalne pismo do księżyca o rozpatrzenie mojej prośby o poród :D

Podobno najwięcej porodów jest dokładnie 1-2 dni po pełni a nie w dzień pełni :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jejku, jak ja urodzę takiego giganta to się załamię :) bo połowa ciuszków pójdzie na marne! Na szczęście nie są moje, tylko pożyczone :) ale jednak... tyle prania, prasowania, układania itp a tu gigant nawet nie pokaże się w jednym ciuszku :))) :-D:-D

Spoko- na Lenę nawet 56 jest za duże.. w szpitalu też się zastanawiałam czy w ogóle w te kilka ciuszków w tym rozmiarze się zmieści:-D
 
Do góry