reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

To jest nie tak jak mialo byc, w dniu mojego planowanego produ 5 lutego urodzily dwie moje kolezanki a ja nadal czekam :((( buuuuuuuu......... wsumie dzisiaj cos sie zaczelo dziac wychodzi mi....... nazwijmy to "sluz", ktory wyglada jak galaretka, wczesniej mowilam ze nie boje sie porodu ale teraz zaczynam miec troche adrenalinki, bo jak sobie pomysle ze to juz niedlugo to uffff ciesze sie ze bende z moim skarbem :-) ale tez mam obawy co do bolu najwyzej wezme epidural i po sprawie. Oooo...... dzisiaj mialam maly zabieg kosmetyczny, chollera niedosc ze nic nie widzialam to jeszcze bolalo jak m...m..mm....!!! ale jak trezba to trzeba, ponoc w polsce przed porodem pielegniarki depiluja kobiete w ciazy??? nie wiem czy to prawda??? ale tutaj niestety nie.... wiedz sama musialam.... harat, harat!!!! wiedz mozna powiedziec ze jestem gotowa... :tak::tak::tak: kurcze, chcialabym miec to juz za soba!!! hihi moj mezulek bedzie przecinal pepowine ciekawe jak sobie da rade???

Nawet nie wiem kto z naszego grona juz urodzil??? :-( i jak przezycia???
 
reklama
barbara to może się zaczęło
A jest lista lutowych dzieciaczków podglądnij sobie.

Idę już spać dobranoc dziewczyny:-):-)
 
Meeelduję się z rana, wczoraj wieczorem 2 godziny miałam bóle, darłam się jak głupia, ale zasnęłam potem, a rano znalazłam naszą szmaciana lalkę Zuzie pod kołdrą - mąż powiedział, że urodziłam :D
 
tez mialam wczoraj wieczorem lekkie skurcze i mialam nadzieje ze cos sie rozkreci ale d...:angry: ucichlo i nadal jestem w dwupaku ;-)

aaa i musze sie pochwalic!!! nabylam w koncu moja wymarzona maszyne do robienia chleba :-) Super pyszny chlebek wychodzi az sie teraz nim obzeram :-p jak ktos ma chetke - zapraszam :tak:
 
aga - a będziesz mieć w szpitalu laptopa żeby nas informować co się dzieje?
Będę trzymać kciuki za dzisiejszą noc w pełni!
Ja dzisiaj zadzwonię do mojego gina i zapytam kiedy mam się zjawić u niego po skierowanie do szpitala i też będę leżakować w oczekiwaniu na... Chyba, że coś się rozkręci. Ale przestaje już w to wierzyć.
Mąż twierdzi, że niunia czeka na walentynki. A ja wybredna zaś mówię, że nie chcę, bo co to za frajda mieć święto w święcie. A poza tym 14 lutego to taki odległy termin!!!
 
Aga kurde....nie wiem co Ci powiedzieć, intruz jest samolubem!
Zuzia kolejna szczęściara, daj gryza :D
antar uczę się życia w symbiozie, czasem lepiej zamknąć buźkę, żeby mieć z tego coś lepszego :> A poza tym nic nie trwa wiecznie, kiedyś się wyprowadzimy :D Dziś mam już super humor, booo jest poniedziałek, a teściowa pracuje w tygodniu w godzinach 7:00 - 20:00 :D
barbara ja też mam cały czas takie gluto galaretki (od dawna)(tak generalnie gdyby to był czop to by mi ich wypadło juz jakieś 200 i pokonałabym jezyka w zawodach :D), ale podobno jak nie ma śladu krwi to to nie to :)

a ja meldujjjęęęę IŻ kurze w całym domu pościerane, okna umyte, kuchnia błyszczy a szyjka nadal zamknięta na trzy spusty.
czas pomysleć nad obiadem :> ktos mi tu wczoraj smaka na pierożki zrobił :D
 
ja też sie melduję w dwupaku:sorry2: czekam na ta pełnię..jak nic sie nie ruszy to w ogóle stracę nadzieję, że kiedykolwiek urodzę:wściekła/y: bo u mnie nic..zero skurczy..
aga daj znać co i jak:tak:
a tak w ogóle to fajny mam napis na suwaczku hehe:-D:-D:-D
 
Dzień dobry
Melduje się. Widzę że to czekanie już wszystkim się znudziło...A pamiętacie jak pare miesięcy temy drżało się o to by za wcześnie dzidzia nie wyszła? :) A teraz to "Wyłaź cholero mała!!!!"
Ja rano zawiozłam siki do badania (choć już sama nie wiem po co) a o 16 mam wizyte. A już miało jej nie być i gin zapisał mnie z wielkim znakiem zapytania. Mój Krzysiek naciąga już mame na wydatki...gdyby już wylazł to by było 80 zł do przodu a tak to za wizyte trza zapłacić
 
reklama
aaa i musze sie pochwalic!!! nabylam w koncu moja wymarzona maszyne do robienia chleba :-) Super pyszny chlebek wychodzi az sie teraz nim obzeram :-p jak ktos ma chetke - zapraszam :tak:
Ja chce, ja chce!:-):-):-)

Heh, a ja dzis znow jak zombie i to doslownie, wygladam jakbym sie polozyla spac z tuszem na rzesach...;-) Wczoraj mielismy falszywy alarm, tatus byl z siebie bardzo dumny, bo to niby po Jego indukcji, ale nic z tego, efekt byl taki, ze nie spalam cala noc, rano wyprawilam Z do pracy i zasnelam na godz., po czym obudzil mnie... listonosz, ech.;-) Zrobie zaraz cos na obiadek i mykam do lozka.

Wlasnie zjadlam calego ananasa, kolejnego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i ta metoda tez jest do doopy!

Aga trzymam kciukasy, zeby Intruz wystraszyl sie patologii i postanowil jednak pojawic sie dzis na swiecie!;-)

Tak mi sie jakos przypomniala Mitsu. Ciekawe co u Niej, jak sie zaadaptowala we Wrocku? Cos mi sie wydaje, ze niedlugo tutaj zajrzy, zeby zobaczyc co przynosi LUTY...:tak:
 
Do góry