reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

kasikk co prawda to prawda... ja kupiłam w zestawie więc używam, ale jak bym nie miała to nie wiem czy bym specjalnie nabywała by używać... ale ma fajny bobasowy zapach, choc po wyprasowaniu ciuszków nie jest zbyt intensywny, ale to chyba dobrze :)
 
reklama
kurcze, a myślicie że można taki zwykły lenor użyć? bo proszek mam dzidziusiowy, ale płynu nie, a te ciuszki takie właśnie szorstkie.... a może przesadzam :)
 
Myśle że lenora lepiej nie używać. Po co prać w proszku dla dzieci jak później się zwykłego płynu używa. :blink: Zresztą jak się te ciuszki przeprasuje to miększe sie wydają:-)
 
izabelkia Ja nie używam żadnych płynów do płukania, bo słyszałam, że im mniej chemii tym lepiej i szkoda mi trochę pieniążków, a zresztą jak się prasuje to te ciuszki i tak są mięciutkie :)

Ja miałam dziś jechać do mamci mojej, a tu kurde za oknem -25 stopni i tak już chyba zostanę w domu :o nawet do sklepu nie mam jak iść, bo raz, że to daleko, a tutaj to istne lodowisko na drogach jest :o
 
Rany! Tak wcześnie wszystkie wstałyśmy :))
Ja się zbieram do Katowic, tylko ciekawi mnie, czy samochód odpali na takim mrozie. Jak nie - to klapa :baffled:
Płynów do płukania o intensywnym zapachu - nie wolno stosować. Jak chcecie koniecznie płyn - to też dostosowany dla niemowlaków. Zresztą jak się dzidzia urodzi to nawet nie powinno się stosować perfum ani nic innego o intensywnym zapachu, bo dzidzi to przeszkadza. Jak tylko się urodzi - to rozpoznaje rodziców po ich osobistym zapachu, więc nie należy zakłócać jej zmysłów :)
 
Ja mam za soba bezsenna noc. Od 3 do 6 nie zmruzylam oka. ;/ Mialam strasznie mocne bóle podbrzusza i pleców ;/ Pewnie to po wczorajszej wyprawie do lekarza. 1 h zajmuje mi dojazd ;/ Troche mnie wytrzesło i od razu sa efekty ;/ Dopiero o 7 usnełam i o 8.30 juz nie moglam spac. Puki co przeszło i mam nadzieje, ze nie wróci :D
 
ja jeszcze nie robię prania ciuszków, wczoraj moja gin powiedziała że nie urodzę wcześniej, poza tym w szpitalu gdzie będę rodzić mają ubranka więc jak będę w szpitalu a moja mama będzie tutaj u nas zajmować się Kubą wtedy śmignie mi ciuszki (ona lubi prasować ;-) )

Habcia ja co prawda nie mam wieszych dolegliwości ale jak obudzę się w nocy siq ok 3 to dłuugo zasnąć nie mogę...a w dzień Kuba ostatnio spać mi niechce i troszkę padam na twarz.
 
reklama
Do góry