reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

-j-, biedaczko, mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz. Kuruj się!
Szczęśliwa, my na szczęscie mamy remont za sobą, teraz to już chyba bym go nie przeżyła. Kurcze nie noś za dużo swojego dwulatka, ja mojego synka staram się jak najmniej nosić, po prostu za chwilę będę musiała drugie dziecko nosić, więc niech się przyzwyczaja, bo przecież się nie rozdwoję.
Megusku, mój Franek ostatnio też nie chce spać w dzień, nienawidzę tego ;/

Ja w niczym nie płuczę ubranek dla małej (raczej nie będę płukać, bo jeszcze prać nie zaczęłam;). Wychodzę z założenia, im mniej chemii tym lepiej.
 
reklama
Witam i ja
Rany ale zimno!!!!!!!!!!!!!!!! chciałam nawet Kacpra w domu zostawić ale płakał że chce do przedszkola no to pojechał a ja poszłam dalej spać. Podobnie jak Wy wszystkie miałam dziś straszną noc (pierwszą taką) bolało mnie wszystko jak nigdy i czułam się tak jakbym miała urodzić ale dotrwałam do rana i mimo że nie czuję się dużo lepiej to chyba nie będe jeszcze rodzić, za zimno;-):-)

-j-
to Cię kobieto wzięło duzo zdrówka dla Ciebie i rodzinki

aga to fakt u nas panował ten wirus jeszcze przed świętami ale nas na szczęście ominęło.

elwis
to Ci Gabrysia wczoraj stracha napędziła ale kochana jest dziewczynka że potem kopniaczkami uspokoiła mamusie

Ja nie używam żadnego płynu dla dzidziusia jest jeszcze na to za mały (tzn. będzie jak się urodzi)

Idę zrobić kawkę ktoś ma ochotę??
 
-j- współczuje takich nocnych zabaw, to dopiero musiało być męczące :-( to ja już nie narzekam!
Miłego i ciepłego dnia wszystkim życzę:):):)
 
staram sie jak najmniej nosić tego mojego klocka bo jest mi ciężko ale sa momenty ze musze no i co mam zrobić. No i też ostatnio coś się buntuje i nie chce spać w południe
 
Dzis nawet przespalam noc bez problemow :-) oby tak czesciej ;-) za niedlugo wybieram sie do gina.... i dowiem sie jak sie malenstwo rozwija :-D

W piatek przywoża nam nowe łóżko, wiec w weekend czeka nas przemeblowanie.... Remont juz za nami na cale szczescie :rofl2: ale teraz myslimy jak poustawiac szafy w duzym pokoju tak aby bylo przestronnie i wygodniej dla nas sie dzieckiem zajmowac :tak:
 
Noooooo to jestem już kobitki z Wami na stałe :-D
Wczoraj wieczorkiem teściówka poleciała już do Polandii :tak:
no i na pewno teraz będę się pokazywać częściej ...jak była teściowa spędzałyśmy czas dosyć aktywnie no i nie miłam tyle czasu na kompa ..może ktoś się stęsknił za mną :-p :-p:-p:-p bo ja za Wami bardzooooo :-D:-D:-D

Mieliśmy również 8 rocznice ślubu z mężusiem ;-) miły dzionek ogólnie... Mój synuś zrobił nam prezent byłam z niego dumna ... dostaliśmy piękna pościel ..oczywiście teściowa zaaranżowała pomysł ..ale mój smyk to już się robi taki mały facecik ...dziś poszedł do szkoły po przerwie Świątecznej:tak:

A tak w ogóle TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE W NOWYM ROKU DLA WAS I MALUSZKÓW
cdn.

 
-j- życzę szybkiego powrotu do zdrowia! I bardzo współczuję, ja przeżyłam to na początku grudnia:-( od rana do 22.00 męczyłam się okropnie...nie mogłam nawet łyka wody wypić po czym mąż wygnał mnie do szpitala gdzie podali mi w sumie 5 różnych kroplówek nawadniających i już rano czułam się jak nowo narodzona. Wypisałam się ze szpitala na własne życzenie ale po wcześniejszym przyzwoleniu lekarza bo to akurat niedziela była.
 
Zakupiłam tym razem bilet dla mojej mamy na 27-stycznia przyleci do mnie na jakieś 6 tygodni ..ale się cieszę :-D że będę miała pomoc :tak:

A po za tym czuje się dobrze...raczej nic mi nie doskwiera ...zrezygnowałam juz prawie z całej pracy ...zostały mi juz tylko dwa domki :-)..ale chodze tam na krótko i nie przemęczam się zbytnio ...

Jestem teraz na etapie rozciągania brzucha napina się jak cholera :-pa mała robi akrobacje niesamowite :szok: też tak macie ...jakby miał się rozerwać na pół...:confused:
W nocy też czasem się budzę i nie mogę spać godz. lub dwie ...to chyba standard....za dużo myślimy o wszystkim :confused::dry:


Jezyk ja kawkę zaraz muszę sobie zrobić:-D..ale bym sie z tobą napiła z chęcią ;-)
j dużo zdrówka dla Ciebie kochana ...ja z kolei dziś w nocy miałam spotkanie z białym uchem ...zjadłam na noc sałatkę z tuńczyka ni i chyba nie mogłam tego przetrawić :baffled:
maranatha mam do prania ten sam zestaw co ty ...z tym że ja mam tabletki zamiast płynu :-D
larkaa zazdroszcze tyle spanka
megusek moja mama mi też poprasuję ...ciesze się jak gwizdek ...;-)
elwis ... dobrze że czujesz już swoją małą Gabi :-):-):-)

Maranatha czy możesz w skrócie powiedzieć co twoja koleżanka zabierała do szpitala a co tam dają ...chodzi mi np. o koszule do porodu...;-)

A dla reszty BUZIAKI :-D;-)
 
reklama
Do góry