reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
eee Golimek, a na co co miesiąc morfologia i mocz? Co dwa mieś starczy aż nadto :-)
Kamylka to trzymaj się jeszcze w dwupaku i odpoczywaj!
 
ja miałam mocz i morfologie co miesiąc jak do tej pory. teraz mam robić tylko mocz na razie. Za 2 tyg. wizyta to pewnie morfologie dostane do wykonania.
 
No własnie, ja się dzisiaj lenie, chociaż nie powinnam. Wczoraj wieczorem beczałam mężowi, że do świąt się nie ogarniemy z tym remontem. A dzisiaj tylko odkurzaczem przejechałam, zrobiłam zakupy i juz na nic siły nie mam:-p
 
No włąśnie wszystkie się zajęły sprząteniem

Ja też musze wyjść z domu bo o 14 kacperka trzeba odebrać z autobusu a Piotrek pojechał coś tacie pomógł, aleeeeeeeeee mi się nie chce taka szaruga na dworze
 
witajcie :) no ja właśnie mam wizyty głównie z położnymi, badaja tylko mocz i ciśnienie no i serduszka posłu****emy :) no a badań zadnych...

Kamylka trzymaj sie bidulo dzielnie i dużo leż a wszystko bedzie dobrze :*

pozdrawiam serdecznie
 
dziewczynki larki nie ma dziś wcale, ardzesh się chyba też nie odezwała. laski nie sprzątajcie tyle :-):-):-)

eee chyba gdzieś się odezwałam... :)
a dzisiaj nie sprzątam! Został mi co prawda mały pokój, ale dzisiaj mi sie nie chce! Za to byłam w banku, na zakupach i w dwóch przychodniach zapytać o terminy wizyt do okulisty bo chcę jeszcze przed rozwiązaniem zobaczyć czy z oczkami wszystko ok, a nie chce niepotrzebnie wydawać kasy na prywaciarza! Rejestracja do okulisty - trzy razy w tygodniu i uwaga - tylko pierwszych 8 osób, które się dodzwonią rano! buhaha! ale będę próbować - a co?! :p No i pranie zrobiłam, bo mąż zazdrosny, że dla niuńki juz 3 pralki zrobiłam i wyprasowałam a on biedny nie ma czystych skarpetek :-D No więc musiałam dzisiaj się strasznie napracować przy włożeniu ciuchów do pralki i naciśnięciu start! :))
Obiad zrobiony i zjedzony i jedziemy na SR. Teraz codzienny maraton przed świętami :) papa
 
reklama
Ja tylko na moment w przerwie w sprzątaniu i malowaniu.

Byłam na tym dziejejszym usg i jestem wkur * na maxa.
Lekarz jakiś dupa nie pokazał mi niuńki.:-( Wypytać się sama musiałam wszystkiego, bo na jakiegoś niemowe trafiłam.Wiem tylko tyle, że dzieciątko zmieniło położenie z główkowego na miednicowe i leży główką do góry a posladkami do dołu.:baffled:Ja z żartem do niego, że to kolejne wskazanie do cc a on pyta jakie było pierwsze. Po opowiedzeniu mu historii z pobytu w szpitalu i wskazań okulistycznych do cc on stwierdził, że u nich w szpiatlu takich przeciwwskazań nie biorą pod uwagę i że jak rodziłam dwa razy to za trzecim razem też nie powinno mi się nic stać .A lepiej by było rodzić SN niż mieć cc, bo to jednak operacja.... ble ble ble...itd.:crazy:
Nawet nie wiem ile moje dziecię waży.
Wkurzona jestem jak nie wiem.
Ze złości wyszorowałam już lodówkę całą i kuchenkę.
Odezwę się może jutro.
Trzymajcie się. Buziaczki.;*
 
Do góry