reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

A ja w nocy praktycznie nie wstaje, no czasami mi sie zdarza, ale to raz na kilka dni. Za to przekrecic sie nie moge i stekam przy tym niemilosiernie.

U mnie szyjka 36mm:tak: Dzidzia w pozycji nietoperza i jej glowka jest tuz przy szyjce...tak ma byc? czy to maly sie juz przygotowal? Co to znaczy "wstawianie sie do kanalu rodnego"?
Ginka mnie troche wczoraj nastraszyla, bo strasznie dlugo przygladala sie serduszku malego, kurcze taka dluuga cisza byla, i tak patrzylam to na monitor to na jej mine i juz nie wytrzymalam i sie jej spytalam czy wszystko OK. Powiedziala, ze tak, ze myslala, ze cos jest nie tak, a mimo wszystko jakos mnie to troche zdolowalo.

My juz za tydzien zaczynamy szkole rodzenia. Ciesze sie, bo czytanie ksiazek to jednak nie to samo.

Co do laczenia watkow...jestem za i prosilabym rowniez o kasowanie watkow typu "ankieta".
 
reklama
ja jestem za połączeniem co niektórych wątków:tak: już dawno miałam to zaproponowac..dzwoniłam do mężusia, że bez M jak Mama ma do domu nie wracac:-D bo mu obiadu nie dam hehe:-)
jak ja czytam te Wasze posty o skracających się szyjkach, rozwraciach, itd to zastanawiam się skąd to wiecie?? ginek bada Was co wizyte?? ja ostatnio na "samolocie" siedziałam chyba trzy miesiace temu..mi ginka mierzy cisnienie, waży mnie, kłade się na łóżko, słuchamy serduszka, pomaca mi brzuch..mówi wtedy dokąd sięga mi macica, czy napięcie jest prawidłowe i jak ułożona jest dzidzia..ale od trzech miesięcy mnie nie badała..więc nawet nie wiem ile ma moja szyjka, czy mi się nie skraca, czy nie mam rozwarcia:sorry: a jak u Was wyglądają te wizyty?? bo teraz to mnie to zastanawia:confused2:
 
yawla :szok: szok, że nie wstajesz na siusiu w nocy!
Ja oczywiście też jestem za połączeniem wątków. Ja już od dawna czytam wybiórczo bo pędzimy z materiałem strasznie! Są dni ciszy i zastoju, a nagle jest dzień, że wszystkie piszemy jak szalone. Mój wątek - Badania prenatalne pozwalam w ogóle skasować. :tak::-) Chyba, że wolimy poczekać do lutego//marca jak już wszystkie będziemy po rozwiązaniu i wtedy można usunąć wiele wątków, które będą już nieaktualne.
 
ewelinka jeśli masz ciążę super bezpieczną, to po co masz być badana za każdym razem? Dziewczyny na zachodzie też nie są badane i pisały już wiele razy, że nasze skracanie szyjek może być właśnie spowodowane naszą ciągłą penetracja :)
Ja np jestem badana za każdym razem, bo mam twardnienia brzucha, więc musi sprawdzić czy wszystko jest ok. Ale nie informuje mnie np jak długa jest moja szyjka. Wystarczy, że powie mi, że jest długa i już.
A sama widzisz, że jak nas informują o rozwarciach, krótkich szyjkach itp to później nie możemy spać po nocach i się martwimy. A z tego co pamiętam pisałaś, że chodzisz do bardzo dobrego ginekologa więc nie masz się o co martwić.
 
ardzesh no tak chodzę do najlepszego ginka w mieście:tak: no i zawsze mi mówi, że ciąża idealna..badania ok, Niunia rośnie więc niby wszystko w porządku..ale zastanawiam się skąd ona wie, że wszystko dobrze skoro mnie nie bada:confused2: jakoś nigdy o tym nie myślałam dopiero po Waszych postach tak jakos mi się nasunęło;-) no i uprzedziła mnie, że na następnej wizycie (22grudnia) będzie mnie badac bo będzie robic jakiś wymaz czy coś w tym stylu..że to się robi właśnie około 34tygodnia..Wam też to robią??
 
ja również jestem za połączeniem lub usunięciem niektórych wątków

a ja na siku też wstaje w nocy ze 2 razy i później nie mogę zasnąc... dziś na przykład od 5 rano jestem na nogach właściwie bo nie mogłam zasnąć to książkę poczytalam, TV pooglądałam i tak czas płynie... ale 4 godziny snu to chyba mimo wszystko troche mało, ale nie wiem co mam robić by zasnąć jak wróce z wc... :(

pozdrawiam :)
 
ja w pierwszym trymestrze co najmniej 2 razy w nocy wstawałam do wc teraz jeszcze daje radę przespać noc, tzn. idę przed snem i raniutko ok 8 znów, ale nocki nie przesypiam bo nie piotrafię sobie miejsca znaleźć na plecach boli kręgosłup, na boku w żebro ciśnie i zawsze boje sie że na brzuch z boku sie przekręcam i małą gniotę więc już ciężko powiedzieć o przespanych nockach
 
ja również jestem za połączeniem lub usunięciem niektórych wątków

a ja na siku też wstaje w nocy ze 2 razy i później nie mogę zasnąc... dziś na przykład od 5 rano jestem na nogach właściwie bo nie mogłam zasnąć to książkę poczytalam, TV pooglądałam i tak czas płynie... ale 4 godziny snu to chyba mimo wszystko troche mało, ale nie wiem co mam robić by zasnąć jak wróce z wc... :(

pozdrawiam :)

ja miewam podobnie ,że po sikaniu ciężko zasnąć..zaczynam rozmyślać o różnych rzeczach i wtedy oczy robią mi się jak 5 zł.
ale mam i na to sposób ..wkładam słuchawki do uszu i słucham mojej muzyczki ( muzyka wschodu lub szum morza ) już kiedyś pisałam o tym:happy: ...jest MEGA relaksująca ..zapominam o wszystkim ,a oczy same zaczynają mi się kleić ... aaaa no i jeszcze miękka podusia pod bok brzusia i lajfik dusi komara :-D:-D:-D
 
reklama
maran-atha znam ten bol.;-) u mnie nie dosc ze pecherz cisnie 3-4 razy na noc to mam opetana tesciowa co noca odzywa - i wtedy robi sobie wlosy, pierze prasuje i gotuje i jak tu zasnac z takim wariatem ;/
 
Do góry