reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Słuchajcie ja mam taki pomysł aby zredukować kilka wątków ... lub je połączyć :tak:
Np. nasze wymiary i naszą wagę razem ... niepokojące skurcze i co nam dolega razem ...a po za tym średnio na dwa tyg. jest zakładany nowy i często zbyteczny ...moim zdaniem jest tego za dużo ...:sorry:
Co wy na to???? nie chcę sama decydować bo forum jest wspólne ...
Ale do meguska mogę napisać ..... wyraźcie swoje opinie :tak:
 
Ostatnia edycja:
lajfik :tak::tak::tak::tak: i tak w naszych wymiarach podajecie zawsze swoją wagę (bo mnie tam nie ma, bo się nie mierzę, ważę się tylko)

Nie wnikam już w szczegóły co kto tam pisze ..ja też się nie mierzę tylko ważę ...chodzi o fakt...aby zmniejszyć ilość wątków :tak:;-)
Ja sie dostosuje do większości :-)
 
hehe ja to chyba byłam grzeczna w tym roku!
Bo mężuś, nie dość, że wczoraj po godzinie wrócił z pracy to jeszcze dzisiaj ma wolne! :-)
ewelinka ja się załapałam z gazetką :) ale kupowałam ją jakoś w weekend. A teraz czy wciąż jeszcze jest to nie wiem. :confused2:
larkaa - no przykro mi, że i Ciebie dopadły nieprzyjemne twardnienia brzuszka :baffled: a jeśli chodzi o nawilżacz - fajny :D ja też mam dwa chodliwe upatrzone. Do końca miesiąca też powinnam już kliknąć "kup teraz". Jeśli przyjdzie Ci paczka przed moim zakupem to daj znać jak głośno chodzi i jak się sprawuje, ok?
No i pytanie jeszcze do Ciebie - powiedz mi, bo mieszkasz z teściową?! Czy ona nie może czegoś upichcić na Andrzejki? Ostatnio też pisałaś, że jeśli nie ty ugotujesz obiazd to kto! A ja odpowiem - TEŚCIOWA? !
a co do perfum - phi! kto by się przejmował?! :-D a tak w ogóle to kto Ci zrobił takiego psikusa i wygadał o aukcji? :eek:

A ja wróciłam od gina. Moja niunia waży już 1450 g:tak: i zajmuje cały brzuch :) jest jej pełno wszędzie! Poskręcała się w brzuchu i kopie jak szalona!
Wyniki krwi są super, ale z moczem nabroiłam i muszę brać urinal :eek: dalej luteinkę na twardnienie i magnez + B6. Za 3 tyg następna wizyta i mam zrobić posiew moczu (cokolwiek to jest!)
Szyjka długa, miękka i rozwarcie na jeden palec - czyli bez zmian od zeszłej wizyty. Ale z uśmiechem i spokojem powiedział, że bez problemu wytrzymamy do 34 tygodnia! Więc się nie boję i nie panikuję! Ale przed świętami chcę na wszelki wypadek mieć już wyprawkę... No może z wózkiem nie będę się tak śpieszyć, ale wyprane ubranka, torba do szpitala i kosmetyki dla dzidzi mogą grzecznie czekać :tak:
 
A ja wróciłam od gina. Moja niunia waży już 1450 g:tak: i zajmuje cały brzuch :) jest jej pełno wszędzie! Poskręcała się w brzuchu i kopie jak szalona!
Wyniki krwi są super, ale z moczem nabroiłam i muszę brać urinal :eek: dalej luteinkę na twardnienie i magnez + B6. Za 3 tyg następna wizyta i mam zrobić posiew moczu (cokolwiek to jest!)
Szyjka długa, miękka i rozwarcie na jeden palec - czyli bez zmian od zeszłej wizyty. Ale z uśmiechem i spokojem powiedział, że bez problemu wytrzymamy do 34 tygodnia! Więc się nie boję i nie panikuję! Ale przed świętami chcę na wszelki wypadek mieć już wyprawkę... No może z wózkiem nie będę się tak śpieszyć, ale wyprane ubranka, torba do szpitala i kosmetyki dla dzidzi mogą grzecznie czekać :tak:

Nooo masz juz co nosic pod serduchem:)))) ..waga rosnie dzidziusia:-) ... czemu on twierdzi ze tylko do 34 tyg.
Czy u Ciebie moze byc przedwczesny porod ze wzgledu na rozwarcie???
A i powiedz mi gdzie najczesciej twardnieje ci brzuszek ???
Czy zdarza ci sie po bokach u gory??? :happy:
 
ardzesh Masz nakaz leżenia przez to rozwarcie? Jak u Ciebie ze skurczami? DObrze, że rozwarcie się nie pogłębiło. Moja koleżanka od 3 miesiąca ciąży miała rozarcie i chodziła normalnie do pracy. Urodziła w 39 tygodniu :-)
 
reklama
byłam dziś u lekarza u siebiew przychodni. mam obserwowac ta wysypke. a powiem ze jest jej coraz wiecej. nie mam temperatury ani powiekszonych węzłów chłonnych wiec mozna różyczke wykluczyć. pije wapno. mam zakaz jedzenia owoców cytrusowych i czekolady :( no i czekam. ale chyba wybiore sie prywatnie do dermatologa :( szlak mnie trafi!!!!!!!!!!!!!!!
co do połączenia niektórych wątków jestem ZA.
Ardzesh ale masz dużą niunie :)
ja ide jutro na usg i zobacze co tam u mnie siedzi.... o ile nie zadrape się na śmierć do tego czasu :(
 
Do góry