reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Kasikk, dla Ciebie również najlepsze życzenia:-)
Asus, nie mam pojęcia. W ogóle nie wiedziałam, że na chrzciny daję się kasę, ale interesuje mnie ten temat, bo kwietniu zostanę matkę chrzestną i ostatnio myślałam co można kupić chrześniakowi i za ile powinnam, bo jeszcze za tani kupię;-)
 
reklama
golimek dokładnie o to mi chodzi żeby nie dać za mało :tak: ale za dużo też nie :rofl2: a co do kasy to u nas raczej właśnie ją się daje na większość uroczystości - na chrzciny też .:tak:
 
Ewelinka - 5 kg to super wynik.
Ja, która notorycznie miała kłopoty z wagą, tzn chciałam przytyć... (nie rozstrzelajcie mnie:-):-):-)) ale szczupak ze mnie i wszystkie portki wisiały na mnie !!!
już mam 7,5 kg na plusie i mam nadzieję, że po ciąży wszystkiego nie stracę.
 
golimku i asusku - nie pomogę, bo nie wiem. Jak do tej pory mam tylko jeden chrzest za sobą a i wtedy koperta była zbiorowa.
kasikk - tobie również wielki cmok :*
Jutro rano jadę do gina. Zobaczymy co mi tam znowu wymyśli...
 
Dla wszystkich Kasiulek wszystkiego najlepszego oraz szczęśliwego rozwiązania.

W dniu Imienin i nie tylko:
Zdrowia,
Odwagi, cierpliwości, niegasnącego zapału
w przecieraniu nieznanych ścieżek.
Wiary, Nadziei i Miłości w sercu.
Aby nieba nie przysłoniły chmury, a jeśli już, to dlatego, aby docenić chwile szczęśliwe.Z Uśmiechem wewnętrznym,i świadomością, iż chwile te miną.
Zachwytu nad światem i promienistego zdziwienia.
Aby najwidoczniejsze pozostało najważniejsze.
tego życzę: -j-
 

Załączniki

  • 6cpbrxo6cf8ekw0o.jpg
    6cpbrxo6cf8ekw0o.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 11
ardzesh i kasik dla Was również serdeczne życzenia

golimek
my w tym roku mieliśmy dwa chrzty i na jednym mąż był chrzestnym a na drugim ja chrzestną i wiesz każdy daje tyle ile może i wydaje mi się że nie wybrali ciebie ze względu na zawartość portfela tylko dlatego że jesteś ważną osobą dla tej rodziny.

asus
my dawaliśmy prezenty zresztą ja zawsze daje przezenty i jest to zazwyczaj coś takiego na co przeważnie szkoda komuś pieniędzy a bardzo chciałby to mieć a zazwyczaj są ważniejsze wydatki.

Zmykam spać dobranoc
 
reklama
asus ja równiez byłam chrzestną dwa lata temu i ja również kupiłam prezenty za ok. 500zł, ale wówczas bylo mnie na to stać... myślę, że każdy winien dać to, na co mu kieszeń pozwala...
Dobrej nocki wszystkim :*
 
Do góry