reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

ardzesh dobre 9 miesiąc mnie nikt nie przepuszcza w kolejkach heheh może w 9 miesiącu się doczekam a ja po wizycie już i dzidzia ślicznie się rozwinęła:)
 
reklama
Ardzesh...:-D:-D:-D

Lajfik, ja juz szukalam kremu do cery naczynkowej i w koncu skapitulowalam i kupilam normaderm VICHY. W Polsce siegnelabym pewnie po ZIAJE, ale niestety nikt sie do kraju nie wybieral...;-)Uzywam go od jakichs 2 tyg., naczyka sa widoczne, ale nowych nie przybylo i cera mi sie troszke polepszyla;-)

Czarna_meggi ja tez czuje Malucha jak wstaje na siusiu, albo jak sie przebudze i przekrecam na drugi bok. A teraz Adas sie chyba prezy i wsadzil mi nozke pod zebra...:sorry2::-D
 
emkamek ja dziś opowiedziałam lekarzowi jak mnie ostatnio przydusiło tzn nie mogłam oddychać okazało się że w 25 tc wysokość dna macicy jest na wysokości pępka a te wrażenia że dzidzia kopie w żeberka to ucisk na przeponę i stąd takie odczucia
 
A mnie Hanka obudziła kiedyś nad ranem:-):-) a kilka dni temu było WIDAĆ jak się rusza- pierwszy raz :-D:-D:-D Tatuś się ucieszył, choć nie dowierzał, że tak może...:-D:-D:-D wczoraj bardzo szalała, bo sporo siedziałam, ale dziś po solidnej dawce ruchu chyba zapadła w błogi sen, bo ją dotleniłam i wybujałam :-)

idę zjeść kolację, bo Mały Głód mnie ssie...:-):-):-)
 
tak nasze dzieci jak my chodzimy śpią ale jak my chcemy pospać to dokazują, moja dzidzia jak się najem to po kilku minutach kręcić się zaczyna jakby dziękowała za posiłek heheh
 
No my juz po wizycie..wszystkie wyniki w normie..Dzidzia rozwija sie prawidlowo choc troche przerazila mnie jego waga, bo juz ma 1 kilo..strasznie ruchliwy dzisiaj byl, ale to chyba przez kapusniak. Strasznie narobilyscie mi ochoty tym bigosem, a ze nigdy bigosu nie robilam to zrobilam kapusniak..kwasior byl jak ..ale pycha no i Bartkowi chyba smakowalo. Tak w ogole to zauwazylam, ze moj dzidek szaleje po ince :))

Meggi i Paulusia pytalam o te bole..wszystko jest przekrwione i naciagniete podczas chodzenia, wysilku i dlatego boli..dluzsze chodzenie moze prowadzic do skurczy a wiec chodzic jak najmniej..troche sie zalamalam, bo i tak nie chodze duzo. Mam nadzieje, ze jasno napisalam, bo w sumie sama niewiele pamietam. Takie emocje wzbudzaja we mnie te wizyty, ze zawsze wychodze z gabinetu jak na haju.
 
yawla odczucia po badaniach mam podobne jak ty tyle informacjii ehh ale dobrze wiedzieć że maluszek prawidłowo się rozwija, moje baby ma 646 g , rośnie sobie ładnie oby tak dalej, musze za to zrobic badania wątrobowe bo okazało się że to swędzenie całej skóry może byc wynikiem nieprawidłowej pracy wątroby.... mam nadzieję że będą w normie ...zawsze coś...
 
dzisiaj tyle z Was było na wizytach u gina, że nie sposób zapamiętać Was wszystkie :) ale dobrze, że same dobre nowiny przynosicie! Dzidzie zdrowe - a to najważniejsze. A ty elunia zrób sobie badania na wątrobę ale wcześniej nie panikuj. Ja ostatni pytałam o te badania, bo brzuch mnie swędział ale właśnie powiedział, że swędzący brzuch to wynik tego, że skóra naciąga się i rośnie, a jeśli swędzi całe ciało (ponoć zwłaszcza dłonie i stopy) to nieprawidłowa praca wątroby. Bądź dobrej myśli. :-) Przypomniało mi się jeszcze, że popołudniu żaliłaś się, że do zamkniętego wątku brakuje Ci jeszcze 30 postów - a tu proszę :-) nastał wieczór a ty setkę przekroczyłaś :-D:-) Chyba się dzisiaj nudziłaś?! :-D No to dostęp będziesz mieć na dniach - tak myślę:tak:
kraf - jutro jadę w delegację do twojego miasta :-) w ogóle, to gdzieś ty się nam straciła?!
 
reklama
Dzis znowu byłam u kojenej koleżanki, która urodziła 10 dni temu. tym razem troszkę posiedziałam. O ranki, jakie to maleństwo rozkoszne, normalnie myslałam, że je ze soba zabiorę!!! Juz sie nie moge doczekać!!! :)))

Emkamek u nas tez dziś śnieg z deszczem padał, do tego silny wiatr, normalna sniezyca była!

Z tymi cyckami to macie rację - facet się cieszy najbardziej. Jak powiedziałam Tomkowi, że zrobiłam test i wyszedł pozytywny to usłyszałam "ale fajnie, znowu bedziesz miała takie fajne duże piersi", i zasnął z błogim usmieszkiem na twarzy (to było ok 5 rano).

Larkaa dlatego ważne jest, zeby po porodzie zawsze nosic stanik. Inaczej oklapna całkiem. :/

Ardzesh hehe, biedna pani kasjerka, chciała dobrze, a tu taką gafę strzeliła :)

Yawla super, ze maleństwo dobrze się rozwija! 1 kilogram! Niezły pulpecik! :)))

Fajnie macie, ze znacie wage swoich dzieciątek. Jak ja zapytałam babki na usg to mi powiedziała, że prawidłowy rozmiar na swój wiek, to ja pytam "prawidłowy czyli JAKI? ile waży moje dziecko?" a ta spojrzała do jakiejś tabelki i mi powiedziała ile przeciętnie dzieci ważą na tym etapie... Wrrr...

Powiedzcie mi taką rzecz - czy słyszałyście do którego tygodnia ciąży najlepiej robić usg 3D/4D? Na jednej stronie piszą, ze do 28 tygodnia, a na innej, że do 32. Nie chcę wydawać tak ogromnej kasy jak jakość ma być do kitu. Będę ok 29/30 tygodnia w zależnosci jakie terminy bedą mieli.
 
Do góry