reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
aga221122 powiem Ci że poczekaj do ostatniego miesiąca i na czas karmienia będziesz w szoku mam bardzo dobrą koleżankę która normalnie ma rozm. malutkie A czyli niewiele a w trakcie karmienia sama była zaskoczona jak się rozwinęła więc wierzę że i u Ciebie będą zmiany najbardziej zachwycają się mężowie :) ja to czuję 2 rozm. w górę ostatnio kupiłam DD więc dużo bym dała za standartowe C:) ale trzeba lubić co się ma:)
 
elunia.r. ja nie cierpię swoich piersi w ciąży, nie dość że powiększyły się z rozmiaru D do E (a co będzie później?), za co ja serdecznie dziękuje, to oprócz tego jak to bywa z takim rozmiarem PADŁY! I tak już leżą ;/
Placki, placuszki, ja wszystkie was dziewczynki.... la la la!
 
ja tez nie przepadam teraz za swoim biustem. Przed ciaza nosilam rozmiar C a teraz? Wrrrr, zamowilam sobie przez internet stanik ciazowy M&S roz. DD i wiecie co, jest oooooggggrrrroooomny!:szok: Ale co tam, przyda sie do karmienia.;-)
 
Witam, ale temat hoho cycasty ;-) ja się nie mieszcze w staniki i musze sobie zakup zrobic, masakra jak one rosną. Jeszcze przed ciażą mi urosły trochę od leczenia hormonalnego i teraz dodatkowo urosły przy ciąży. Mąż zawsze sie zachwycał, a teraz to ciagle słysze "booooże ale masz cycochy fajne" ;-) Najgorsze tylko w tym jest to, że bola, najgorzej spać bo na boku trzeba i one się gniota i sie budze nie przez jakieś kopniaki tylko właśnie ból piersi :-( Co do wagi to też dzisiaj mam wizytę to się okaże ile tam teraz wyjdzie ostatnio było 6kg+
 
reklama
aga - dobre :-D:-D dowcipny ten twój mąż! Pozdrów go ode mnie :-D

Mnie też za bardzo nie urosły piersi. Jakoś żyję z tym. I wątpię żeby coś urosły
 
Do góry