reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

dziewczynki ja tez dziś mam wizytę na 15.00 może moje kochane dziecię odwróci się i pokarze w końcu co ma miedzy nóżkami hehe bo póki co to nie wiemy na 100% ahh już się nie mogę doczekać niunia w brzuszku ładnie się rusza kopniaczki regularne zobaczymy co doktor powie co do wagi to7 kg+ jakoś mocno aż tego nie odczuwam chociaż brzuszek się dość zaokrąglił ale wkońcu na to czas.
 
reklama
yawla - tych kalkulatorów jest w sieci całkiem sporo. Mnie obliczyło, że mam przytyć pomiędzy 13-16 kg. Zobaczymy jak to będzie, bo już niewiele mi zostało do maksymalnej wagi :-D:-):-D
 
z tymi kalkulatorami to do końca się nie sprawdza wszystko jest indywidualna sprawą organizmu i naszych genów... ale spoko jak przybędzie mi z 15 jak wychodzi z kalkulatorów to nie będzie tragedii:)
 
No dziewczyny nie martwcie się waga, naprawdę karmiąc piersią szybko wrócicie do wagi z przed ciąży albo jak ja będziecie wyglądać jak szkieletory jak Wasze dzidzi nie daj Boże (jak nasz Kuba) będzie miał alergię niewiadomo na co (??) Ja w pierwszej przytyłam ok 15 kg, teraz mam bardzo mało na plus.

Zmieniając temat, kto jeszcze jest blisko spełnenia albo spełnił warunki do zamkniętego albumu?
 
elunia r ja też bym już chętnie dołączyła hahaha ale niestety tak jak ty muszę czekać cierpliwie:):)
Milenka trzymam kciuki za wizytę, daj znać jak wrócisz.
a apropo wagi ja właśnie się ważyłam i +8:szok::szok: jakoś nie odczuwam tych+
 
paulusia2209 normalnie wagi szaleją heheh też się zdziwiłam że już tyle przybyło a jak idę do lekarza to ważę się w ubranku to zawsze trochę więcej zobaczymy co dzisiaj będzie na skali jak wrócę obiecuję napisać jak minęła wizyta
 
Megusku ja sie lapie, co prawda chyba 1 postem ponad, ale jest :) i fotka z brzuszkiem gdzies w odpowiednim watku jest :)

Elunia ja tez sie waze w ubraniu..to tak dobrze dziala na psychike, ze zawsze mozna jeszcze cos odjac:tak: a tak szczerze mowiac to mi ta waga odpowiada, gdyby tylko brzuszek nie przeszkadzal to nie mialabym nic przeciwko..szczegolnie cyckom :tak:
 
reklama
Do góry