reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

ja też chcę !!! Takiego z marmoladą i bitą śmietaną mmmmmm:baffled::sorry2:
Dziś przestawiamy czas z letniego na zimowy.Miłego leniuchowania godzinkę dłużej.
 
reklama
lajfik - dzięki :) ale to niewiele mi pomoże :sorry2:
W pracy mam non-stop telefony, jestem PRZYKLEJONA do biurka. I do tego komputer. I czas goni z pracą. Do tego wszystkiego ciągle ktoś wchodzi do biura i coś chce ode mnie. Nie mogę wtedy powiedzieć mu, że muszę sobie zrobić krótką przerwę, żeby odpocząć :sorry2:
Już i tak mam czasem sytuację, że dzidzia mi siedzi na pęcherzu, czuję straszny napór, baaardzo chce mi się siusiu a muszę jeszcze trzymać, żeby coś załatwić i dopiero wtedy lecę do kibelka (żółwim tempem - kiwając się na wszystkie strony - wyglądam wtedy komicznie!!) a na kibelku i tak wypuszczam kilka kropelek :-)
Jest mi ciężko, ale jak pomyślę sobie, że są Panie, które są w ciąży a mają pracę stojącą - to w takim wypadku wolę już moją - siedzącą :dry:
 
aha! dziewczyny! Byłam rano na małych zakupach w mięsnym :) "UWIELBIAM" robić tam zakupy w sobotę, gdy w kolejce trzeba odstać przynajmniej pół godziny. Ale i tak warto, bo jest to najlepszy mięsny w okolicy! (Pamiętacie moją Krakowską suchą? Nie chciało mi się wtedy stać w kolejce i kupiłam w hipermarkecie - i pokarało mnie :-D)
No i odstałam swoje kilka minut, ale jedna kobietka zamiast skorzystać ze swojej kolejki woła mnie :-D:tak: Więc ekspedientka też mnie woła, a ja jeszcze z tekstem "nie skorzystam ze swojego przywileju, dopóki ta pani 90-letnia nie będzie obsłużona!" (babcia ledwo stała na nogach). Więc dzisiaj po raz pierwszy zostałam uprzywilejowana do zakupu bez kolejki :-D:tak::-):-D Co za wydarzenie!
 
ale piszecie. Jak było cieplej to w weekendy na forum nic się nie działo. Cisza jak makiem zasiał. A dziś :szok::szok::szok:.
Nathalie ja się czuje czasem jak w obcym świecie. Wyjechałam ze swojego rodzinnego miasteczka. Nie widzę tam dla siebie przyszłości. Tu we Wrocławiu jest mi dobrze, jakieś perspektywy na przyszłość dla siebie i dziecka. Tęsknię tam na chwilę, na kilka dni, ale czuje się pewnie tu i tu się czuje jak w domu. Kiedyś może jak będziemy na emeryturze, wrócę w rodzinne strony, ale tylko dlatego że krajobraz jest tam piękny i chyba najbardziej za tym tęsknię.
ardzesh ale masz dobre serduszko :-):-):-).
 
-j- nie bój się cc . Skoro miałaś dwa porody siłami natury to rozumiem że może cię to przerażać ale ja miałam jeden taki a drugi właśnie cc i to ten lepiej wspominam . Wszystko zależy od procedur które obowiązują w Twoim szpitalu - idź tam i popytaj : w jaki sposób znieczulają ( narkoza ogólna , czy w kręgosłup) no i dla mnie dość istotne - po jakim czasie po cc się wstaje . Mnie naprawdę po cc NIC nie bolało i czułam się bardzo dobrze - przynajmniej ominie Cię nacinanie , szycie i siadanie na tej ranie a to moim zdaniem gorsze niż sam poród .

A co do finansów to u nas różowo też nie jest a najgorsze to to że to właśnie ja muszę myśleć jak to zrobić żeby na wszystko starczyło no i do tego po rozprawie mój niefrasobliwy mężuś będzie musiał zapłacić kolegium a to niestety wiadomo jak odbije się na naszym portfelu :-(
Staram się o tym nie myśleć i nie załamywać - nic mi to nie da , po prostu trzeba iść do przodu - dzień za dniem i starać się żeby było jak najlepiej
 
No i gofry mi nie wyszły brrr..:dry:..chyba przez irlandzką mąkę..jakaś taka ciemniejsza była i ciasto wyglądało dziwnie:baffled::sorry2:..albo po prostu coś schrzaniłam :-p
aga..a gdzie są takie piękne krajobrazy?
asus..twoje ostatnie zdanie jest pełne optymizmu ..i na pewno będzie OK...poukłada się wszystko;-):-):-):-)

a ja zabieram się teraz za sprzątanie łazienek..:)
 
hej

ja dziś w pracy byłam chwilę a potem na usg :-)
no i nasza dzidzia ma dalej cipkę, widziałam :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
także dziewunia pełną gębą :-D:-D:-D:-D:-D:-D
no i wszystko dobrze,
macica wysoko bo dużo wód płodowych jest (ale oczywiście w normie) i dzidzia ma jeszcze dużo miejsca :-), waży już prawie 1 kg. wg tego usg termin można przyspieszyć o 4-5 dni. happy jestem, to nareszcie dobre wieści :-). mam fotki na 4d i cały zapis na płycie. uwielbiam doktora Makowskiego :-), fajnie sobie pogadaliśmy.
 
Elwisku super! cieszę się, też byłam u Makowskiego w ciązy z Ingusią i też wyraźnie widziałam cipulkę. :))) Dr Makowski jest rzeczywiście bardzo sympatyczny, ma podejście do pacjentki, czujesz rzeczywiście, że daje z siebie wszystko na tym badaniu i daje dużo czasu na dokładne obejrzenie dzidzi. :))) Az Ci zazdroszczę. ;)
 
lajfik pochodzę z Gorlic, a to jest w Beskidzie Niskim. Blisko Beskid Sądecki, Bieszczady już troszkę dalej, no i Tatry, też troszkę dalej. Ale kocham tamten świat, tamtą część Polski za jej widoki. Morze mnie tak nie podnieca ja góry:-):-):-).
 
reklama
Elwisku super! cieszę się, też byłam u Makowskiego w ciązy z Ingusią i też wyraźnie widziałam cipulkę. :))) Dr Makowski jest rzeczywiście bardzo sympatyczny, ma podejście do pacjentki, czujesz rzeczywiście, że daje z siebie wszystko na tym badaniu i daje dużo czasu na dokładne obejrzenie dzidzi. :))) Az Ci zazdroszczę. ;)

:-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry