reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

hooba wielkie gratulacje :-) życzę spokojnej ciąży . Może Tobie wreszcie uda się przełamać ,, klątwę lutówek ,, i płeć drugiego dziecka będzie inna ? ;-)
 
reklama
Jolek, bardzo sie ciesze, ze znalezlas prace!:-):-):-)

Hooba, gratuuuuuuulacje!!!!:-D:-D:-D No to pozostaje mi zyczyc spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania!:-)

Ale fajne wiadomosci...:-)

A propos klatwy Lutowek... Nimfii chyba powinna juz znac plec?:confused:

Antar, a Ty jak sie trzymasz?

Sciskam Was wszystkie mocno!
 
Hej babeczki
Hooba gratulacje....
Wokoło mnie tez gdzie sie nie obroce to moja kolezanka w ciąży.....Az mi sie 3 zachciało, tylko warunków narazie brak.....

A ja wam muszę się pochwalić czym mnie moje dziecię zaskoczyło...w sobote jak byłam kolezanki -tata pokazywał Oli film w z usg ( Z Olą w roli głównej) . Rano przebudziła sie o 6 i przytuptała do mnie, połozyła sie i mówi:
Mamusiu widziałam film jak byłam w brzuszku u Ciebie....miałam rączki, nóżki i serduszko......byłam taka malutka.....ja tez kiedys bede miała dzidziusia u mnie w brzuszku.....urodzę małego chlopczyka......i poszła spac dalej....
a ja aż zasnąć nie mogłam z wrazenia tego tekstu...
 
Dziękuje za gratulacje :) ahhh ta klątwa lutówek ;):p no nie ukrywam, że liczę po cichu na dziewczynkę, ale chłopcem też nie pogardzę - byle zdrowe było :))
emkamek a Ty już tak niedługo będziesz witała nowego członka rodziny :) ja to na samą myśl o porodzie odczuwam lekką panikę, ale za pierwszym razem urodziłam to i drugi raz się uda - mam nadzieję..
 
hobba gratulacje:-):-):tak:
jolek a ostatnio jak byłam w kauflandzie to myślałam czy pracujesz bo pisałaś że miałaś tam pracować:-D:tak: u nas chyba przejęcia były , z rok tam tyle pracowników nie widziałam:eek:

daggy:eek: wow no za paręnaście lat się przekonasz czy będziesz wnuka miała:-D

U nas się zaczęło Zosia nie chce się dzielić z zabawkami.Zabiera Marcie grzechotki i chowa a jak czasami znajdę i dam Marcie to słysze:NIE To Moje

Na macie też jak kładę to zaraz też koło niej jest i musi na niej leżeć.Trochę zazdrosna się robi Mam nadzieje że szybko jej to przejdzie:baffled::sorry:
 
hooba - wielkie gratulacje!!! super niusy!! :D
Moja Mila też ma fazę "to moje"... histeria jak ktoś chce pożyczyć jej zabawkę. Próbuję z tym walczyć ale nie widzę rezultatów. grrr
 
reklama
Do góry