reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
hooba wiem pamietam ze cie odeslali z Ujastka, tak samo habcie :-( ale licze po cichu ze uda mi sie tam zalapac, a jak nie to moze tez Rydygier bo mam go na sasiednim osiedlu to jak rzut kamieniem :-D a jednak porodowka Ujastkowa mnie zachwyca i teraz jeszcze mozliwosc rodzenia z symulatorem TENS
Tens - nowy sposób na ból porodowy - bezpieczne znieczulenie, Bol, bóle porodowe, ciąża, Dziecko - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl

Takze sprobujemy tam ;-)
Wsrod moich sasiadek wiele mam rodzilo tam i zostaly przyjete bez problemu, wiec moze bede miec farta :-D

Dziekuje za gratulacje :tak:
 
Witam z zaświatów ;-)
Czas mknie nieubłaganie i brakuje go na wszystko. Właśnie między gotowaniem obiadu na jutro, rozwieszaniem prania a przygotowywaniem kolacji dla siebie i męża, postanowiłam zajrzeć na chwilkę i powiedzieć, że żyjemy ;-) Po kilku cięższych dniach znów jest w miarę ok. Lila grzeczna, ładnie potrafi się sobą zająć, zwłaszcza gdy leży bez pieluchy, jedyny problem jest tylko taki, że zasypia tylko przy piersi. W dzień śpi tylko na spacerze i to cały czas musi być wożona lub choćby bujana, wieczorem po zaśnięciu przy cycu da się odłożyć do łóżeczka i pośpi w nim do około 1.30, ale potem pobudki właściwie co godzina, więc śpi z nami. Z Wercią były przeboje bo bardzo gryzła i biła dzieci na placu zabaw, ale chyba powoli przechodzi (tfu, tfu). Coraz ładniej bawi się z dziećmi, ma większe skłonności by się dzielić zabawkami. Od wczoraj chodzimy na dni otwarte do przedszkola, do którego od września ma chodzić - jutro już się kończą. Niunia jest bardzo zadowolona i strasznie jej się tam podoba, wołami trzeba ją wyciągać. Bawi się w każdą zabawę, którą panie wymyślą, pomaga sprzątać, rozdaje soczki i nikogo nie ugryzła ani nie pobiła - choć przepychanki są ;-) Lila też się przyzwyczaja do przedszkola, bo chodzi razem z nami w chuście. A ja jakoś się jeszcze trzymam, choć jestem permanentnie niewyspana.
Sorki, że za dużo nie popiszę, ale kupa rzeczy jeszcze do zrobienia, a nocka krótka ;-)
buziaki :-*
 
ANTAR Gratulacje jak tylko wrocisz do domu dawaj zdjecia malutkiej :-)
Hooba pieknie kolejny dzidzius na forum udanej spokojnej ciazy
Nimfi a wiec synus , no tak mozna bylo sie spodziewac :-D
 
cześć laski :)
Jak zwykle pogoda na weekend niezbyt piękna... ja ciągle tylko czekam na "fantastyczny, cieplutki i słoneczny" weekend cobym mogła z młodą pojechać nad wodę i przyjąć jakąś dawkę słońca, bo wyglądam trochę jak córka młynarza :-D;-)
muszę Wam się pochwalić, że młoda coś zaczyna wreszcie powtarzać jakieś słowa czy sylaby. Wcześniej nigdy nic nie powtarzała, więc nawet mowy nie było o rychłym mówieniu. A od tygodnia ma takie dni, że uczy się nawet po kilka słów :) To wróży lepiej, niż wcześniejsza sytuacja - jedno słowo na kilka miesięcy :)))) więc może jeszcze pół roku i będziemy mogły sobie "porozmawiać" ;-)
Ostatnio miałam jeden dzień urlopu więc mogam pobiegać po mieście i poazłatwiać różne zaległe sprawy. Dzwoniłam do pediatry i pytałam czy muszę przyjść na bilans dwulatka i kobieta powiedziała, że nie są obowiązkowe i jeśli uważam, że dziecko rozwija się prawidłowo - to mam olać sprawę. I tak zrobiłam :))) więc chyba jako jedyna z BB Mila nie zaliczy takowego bilansu.
 
hehehe pogoda faktycznie super jak na weekend. Ale weekendy zawsze takie do kitu są. Kacha myślę, że Milena nie za pół roku a za jakiś miesiąc będzie gadać jak najęta. Super, że zaczęła mówić bo ja zaczynałam się martwić. Jak chcesz przybrać trochę inną barwę niż biała to chyba nic innego jak solarium nie pozostaje.
 
U nas podobnie jak u ardzesh .Nokodem też dopiero zaczyna powtarzać ale i tak po swojemu. Najważniejsze słowo to dla niego jest gooool co oznacza piłkę . W domu mam ze 30 piłek różnego kalibru i wiecznie mu za mało.
Pogoda faktycznie kiepska. Ja mam akurat wolne ale co z tego jak i tak w domu trzeba siedzieć.
 
reklama
Do góry