reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

agniesia ja dopiero wczoraj ubrałam normalne spodnie pierwszy raz albo raczej wcisnełam się w spodnie dobrze że mam parę dłuższych bluzek to brzuch zakryje:-(

Z urlopem ojcowskim my poczekamy do 2012 roku bo wtedy będzie można wybrać 2 tygodnie:-)
 
reklama
hej babki,

nimfi w ciąży ????????? no gdzie ja byłam przez te 12 tygodni ?
Gratuluję kochana.

Mnie mało, bo Karol praktycznie od urodzenia Kamisia mi choruje. Przechodzi zapalenia gardła, krtani, biegunki, trzydniówki. Mówię wam już brak mi sił, bo to on pochłania całą moją uwagę.
Czasem się zastanawiam czy jestem dostatecznie dobrą mamą dla Kamisia. On jest tak mało wymagający, że mogę zająć się Karolkiem.
Młody jest cudny, pięknie zjada, śpi. Nawet nie wiem kiedy nabywa nowych umiejętności, czas tak pędzi...

Piszecie o wadze, a ja chciałabym zatrzymać choć kilogram a tu nic. Mieszczę się w jeansy jeszcze z przed ciąży z Karolkiem.
Tak chudnę. Nie mam czasu zjeść, o albo karmię Karola albo Kamisia.

1 sierpnia wracam do pracy i pełno myśli jak teściowa poradzi sobie z chłopcami. Każdy na innym etapie, wymaga innego podejścia. Nie wiem jak to będzie.

pozdrawiam was mocno.
 
Dzieki za info na temat urlopów :tak: Tez sobie doczytalam conieco na ten temat, chyba juz wiem jak to zrobimy :tak:

mary jestes pewna że dopiero od 2012 sa 2 tyg ojcowskiego? Ostatnio wpadł mi jakiś link w ręce gdzie pisalo ze już w 2011 mozna. Wiem że na większośc portalach pisza ze to od 2012... Zobaczymy, choć mój mąż i tak nie chce brac tego urlopu, bo jest dla niego nieoplacalny przez to ze pieniązki płaci ZUS a na podstawie jego umowy dostanie mniej niz dostalby normalnie. Skomplikowane, ale nam raczej zostanie wypoczynkowy urlop do wykorzystania.

Przywileje dla taty i mamy
 
nimfii no ja wszędzie tak czytam że od 2012:tak: chociaż własnie jak ja urodziłam w marcu 2011 to mogę wybrać do marca 2012 właśnie i wtedy jest 2 tyg od stycznia.gdyby wybrał w tym roku to jeden tydzień.Jak mąż nie zmieni pracy to czekamy do 2012 Gdyby zmienił( bo sie nie umie zdecydować:crazy: :baffled:) to wybieramy jeszcze w tym roku bo nie wiadomo jak to u nowego pracodawcy będzie.
 
Witajcie kochane mamuśki
Oj czy mnie jeszcze pamiętacie?
u mnie wiele zmian zaszło. Pracuję na 3/4 etatu w Kauflandzie na 3 zmiany.Tak na 5tą, 11tą i 16tą po 6 godz . Czasu mi brakuję baaardzo. Po za tym to Nikodem zdrowy, rośnie i jest strasznie łobuzowaty w domu. W parku ,u znajomych lub na placu zabaw toż istny aniołek;-):-p. Potrafi koleżance piasek strzepnąć z sukienki jak się posypie . Istny dżentelmen:-D:laugh2:.
Podczytuję was czasem, ale jak zasiądę do kompa to mnie ktoś zaraz zgania ,a najbardziej to mały bo chce żeby mu bajki włączać.
Teraz śpi , a ja szykuję się do pracy i tak mnie naszło ,żeby wam dać znać co u nas . Tęsknię i pozdrawiam WAS WSZYSTKIE.
 
Jolek fajnie Cie "zobaczyć" ;) powodzenia w tej pracy, wierze że zmeczona jestes bo to jeszcze na 3 zmiany... pozdrawiam Cie serdecznie :*
 
Hej babeczki :)
Ja przyznam, że czasem podczytuje, ale już się nie odzywam... jakoś tak sił brak, albo weny twórczej. U nas wszystko ok, wciąż praca, brak czasu na długie spacerki z córunią... Mila wciąż nie gada :) jak rzuci wiązankę "po swojemu" to wszyscy wokół prują ze śmiechu.
Jolek!!! fajnie, że się odezwałaś i fantastycznie, że masz pracę! I to tutaj a nie za granicą! :)
 
reklama
Hej hej :) Witajcie mamuśki, u nas kupa zamieszania od paru miesięcy bo się przeprowadzaliśmy, a poza tym chciałam sie Wam pochwalić że parę dni temu zobaczyłam dwie krechy na teście :))
A tak poza tym to Bart dalej leje w pieluchę, nie mówi i jest mega uparty - sama radość :sorry:. Pozdrawiamy :))
 
Do góry