reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

W tym tygodniu i my moglismy sie wyletnic ;) Macius bez kurteczki a ja wczoraj nawet mogla sie poopalac przez pol godziny nim spad deszcz :p

Ech ta zmienna pogoda.... Najpierw slonce smazy a po chwili ulewa
 
reklama
a co tu ostatnio pustki... gdzie wy?

u nas dzisiaj ładnie ciepło, umówiłam się z koleżankami i zabrałyśmy dzieciaki do sali zabaw, młody sie wyganiał że hej... wszędzie trzeba było z nim wejść...:-) mamuśki wcale nie były lepsze, ja to zgrzana z tamtąd wyszłam:rofl2:

a po za tym wybywamy dzisiaj na wieś na 4 dni, mąż ma robić samochód.... ech mam nadzieję, że to ostatnia taka kosztowna naprawa.
 
Ja przepraszam rzadko jestem z doskoku ,bo mam parę zamówień na czapy i kapelusiki I wykorzystuję każdą chwilkę na robótki
 
Hej dziewczyny
Wpadam tylko na chwile ja w trakcie rozpakowywnia po kolejnej przeprowadzce ( kurde nie znosze tego a tak wychodzi ze ze 2 razy w roku sie przeprowadzam :dry:)

Zamienilismy Zielona Gore na Krakow , Gabrys zniosl to bardzo srednio dal mi popalic , ciagle sie darl a do tego jeszcze rozpakowywanie

Mysle o Was , zdazylam troche podczytac i pozdrawiam serdecznie
 
ana witamy w Krakowie :) mieszkasz przy Centrum czy na obrzerzach? Mam nadzieje ze nowy domek bedzie Wam dobrze sluzyl ;)
 
ja też tak z doskoku - sporo zajęć, a czasu nie za dużo. Odwiedzili nas moi rodzice - za każdym razem gdy przyjeżdżają do mojego domu to po 2 dniach chcę by już zakończyli swój urlop :sorry2::-p Jeszcze do tego nasz ślub i wesele - by mieć spokój popłaciliśmy zaliczki i byliśmy u księdza. Nieciekawie przebiegała znów ta rozmowa (bo przecież żyjemy w grzechu) - nie wiem to powinniśmy nie mieć w ogóle ślubu to by nie było grzesznie - nie ogarniam :cool2: Mój "przed-ślubny" śmiał się, że powinniśmy bardziej religijni stać... Tak już mnie wkurzał wieczorem tym gadaniem, że zaplanowałam małą zemstę. Hyc do zamrażarki wszystkie kiełbasy, dziś rano podałam mu bułeczkę z serkiem topionym, na obiad dziś zrobiłam jajka w sosie musztardowym. Chciał po katolicku to zobaczymy jak przeżyje postne piątki, bez porannej szyneczki, schabowego i kiełbasy na kolację (to typowy mięsożerca) :-D
ana nie zazdroszczę ciągłych przeprowadzek... ja nie umiem się zebrać jak często gdzieś jeździmy. Już rozpakowanie tych wszystkich walizek to bałagan, a co dopiero takie ciągłe walizkowe życie.
 
Hyc do zamrażarki wszystkie kiełbasy, dziś rano podałam mu bułeczkę z serkiem topionym, na obiad dziś zrobiłam jajka w sosie musztardowym. Chciał po katolicku to zobaczymy jak przeżyje postne piątki, bez porannej szyneczki, schabowego i kiełbasy na kolację (to typowy mięsożerca) :-D
ana nie zazdroszczę ciągłych przeprowadzek... ja nie umiem się zebrać jak często gdzieś jeździmy. Już rozpakowanie tych wszystkich walizek to bałagan, a co dopiero takie ciągłe walizkowe życie.

HAHAH Super pomysl Pbg a jaki zarcik :-D

Ja juz troche rozpakowana Gabrys sie zaklimatyzowal , juz jest ok :tak:

Nimfi my mieszkamy w bloku nad stawem Plaszowskim dokladnie moze wiesz gdzie :-)

No i teraz w koncu na swoim ale czuje sie okronie ze wzgledu na Gabrysia babcie - dla nich to tragedia widzialy wnuczka codziennie a teraz to pewnie kilka razy w roku bedzie --e hhh wkurza mnie to ze nie mozna miec wszytskiego
A w Zielonej pracy i perspektyw troche brak wiec pod tym wzgledem w Krakowie lepiej :tak:
 
reklama
no pada i pada :crazy::crazy::crazy: idę spać pada wstaję pada:no: współczuje mieszkającym koło rzeki bo już wczoraj stan alarmowy u nas przekroczony o 26 cm:-(
 
Do góry