reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Ardzesh , Larkaa zyjecie???

Larkaa czemu usunelas wszystkich z NK? Juz masz nas dosyc?:-p:-p:-p
Czy to bunt przeciwko nowemu BB? :-)
 
Fajny artykul :-) Szczegolnie na temat nocnika ..powinnam przeslac to tesciowej:cool2::-p
Rozwój dziecka. Co naprawdę umie roczny maluch?

co do artykułu to z jednym się nie zgodzę .MOJE dziecko chętnie robi i siusiu i kupkę do nocnika i nie interesuje go jako zabawka . Dzisiaj nawet pierwszy raz pokazał rączką na nocnik i zrobił eee eee .Dał po prostu znak ,że chce siusiu i kupkę .Posadziłam i zrobił ,a coooo
 
no niestety tez zauważyłam że pusto się zrobiło:-( Dziewczyny piszczcie to forum takie fajne jest

U mnie mały problem Mąż wczoraj mnie poinformował że ma do 15 marca prace a potem w zakładzie nie będzie dla niego pracy i chyba pójdzie do zwolnienia:-(
Muszę poszukać teraz info bo on umowę ma już na czas nieokreślony więc musi chyba miec 3 miesiące wypowiedzenia??


jolek fajnie już masz z tym nocnikiem:-):-):tak::tak::tak: pamiętam że ty szybko zaczęłaś Nikosia uczyć i do wiaderka i chyba do doniczki:-D :-DZosia na razie robi tylko rano siku na nocnik
a w dzień to jak się uda czasami zrobi czasami posiedzi i nic nie zrobi:-D ale powoli uczę
 
Ostatnia edycja:
no niestety tez zauważyłam że pusto się zrobiło:-( Dziewczyny piszczcie to forum takie fajne jest

U mnie mały problem Mąż wczoraj mnie poinformował że ma do 15 marca prace a potem w zakładzie nie będzie dla niego pracy i chyba pójdzie do zwolnienia:-(
Muszę poszukać teraz info bo on umowę ma już na czas nieokreślony więc musi chyba miec 3 miesiące wypowiedzenia??

mary współczuje :( wiem co znaczy szukac i nie mieć pracy. Trzymam kciuki, oby znalazł coś jak najszybciej!

Jolek zazdroszczę! Tez bym chciała, żeby Maks tak ładnie się załatwiał. Puki co nie mogę się jakoś zabrać do tej nauki :(
 
habciu co do spotkania w Krakowie nie ma jak na razie chętnych do jego organizowania i nie ma mam chętnych.

Co do spotkania, to mają się spotkać mamy i dzieci, mogą być też same mamy, nie muszą być to koniecznie mamy tylko z BB, więc jak macie koleżanki chętne to zabieracie ze sobą. Musicie się zgłosić do uczestnictwa w takim spotkaniu, bo musi być wyznaczone miejsce które pomieści odpowiednią ilość osób.
Jeśli będziecie zainteresowane konkretnymi miastami to was skontaktuje z organizatorami, abyście mogły się dowiedzieć szczegółów lub sama wam je przekaże.

A gdzie są informacje o innych miastach? Ja mogłabym się zająć organizacją.
 
Ja tez uwazam ze plac zabaw to nie jest absolutnie wybieg dla psow !
rozumiem dziewczyny ze Wy znacie i ufacie waszym psom , ale nie mozna wymagac od matki by ufalo ze kazdy z psem wie jak go wychowac i dziecko jest bezpieczne , tyle sie slyszy o pogryzieniach - ja na pewno nie zaryzkuje z wlasnym dzieckiem i jak zobacze psa bez kaganca biegajacego kolo pisakownicy zareaguje tak samo jak Maltanka

Jolku no to super Niko do nocmiczka robi , ale mysle ze jest pod tym wzgledem wyjatkowy bo Gabrysia co posadze ten sie bawi albo ucieka:-D

Lajfik a ten artykul to dla mojej tesciowej jak nic :tak:ostatnio stwierdzila ze Gabrys jeszczenie mowi a przeciez dzieci w jego wieku to niektore juz zdaniami :szok:
 
reklama
No właśnie ja też się zastanawiam co się dzieje z dziewczynami? w ogóle jakoś pusto się zrobiło na forum :-(

też to zauważyłam:-:)-:)-(

U mnie mały problem Mąż wczoraj mnie poinformował że ma do 15 marca prace a potem w zakładzie nie będzie dla niego pracy i chyba pójdzie do zwolnienia:-(
Muszę poszukać teraz info bo on umowę ma już na czas nieokreślony więc musi chyba miec 3 miesiące wypowiedzenia??

mary okres wypowiedzenia zależy ile M przepracował czasu w tej firmie.

Lajfik a ten artykul to dla mojej tesciowej jak nic :tak:ostatnio stwierdzila ze Gabrys jeszczenie mowi a przeciez dzieci w jego wieku to niektore juz zdaniami :szok:

ana to teściowa ma niezłą fantazję:-D
 
Do góry