reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Organizujemy spotkania w dużych miastach mam i dzieci. Miasta w jakich będą spotkania: Warszawa Krakow Poznan Wroclaw Katowice Gdansk Lodz Lublin Szczecin Bydgoszcz Rzeszow Bialystok Olsztyn. Spotkania będą w marcu proszę o informację, które z was i w jakim mieście chcą się spotkać.
 
reklama
Puszczam go luzem, bo idąc na smyczy przy wózku wszyscy się męczymy. I nie zgodzę się z tym, że nie można ufać do końca psu - oczywiście, że można, tylko wymaga to sporo pracy już od samego początku, od momentu gdy pies zamieszka z nami. Ja jestem pewna w 100% swojego psa, doskonale nad nim panuję i on zna swoje granice.

Ty możesz ufać, ale nie oczekuj, ze każdy inna osoba też zaufa. Dla mnie ten pies jest obcy i nieobliczalny i mam prawo zwrócić uwagę właścicielowi, zeby go zapiął w smycz.

Nie oburzajcie się, że ludzie tak reagują. Mają prawo nie ufać gadaniom właściciela i psu.
 
oj oj jaka dyskusja . Wiecie co ja z reguły nie lubię psa ,ale mamy amstafa . Jak się dowiedziałam ,że chłopcy go przynieśli do domu to byłam strasznie zła ,bo tu ma się pojawić w domu dziecię ,a tu z takim psem mi wyskakują .Tyle się nasłuchałam ,że to groźne psy i co się okazało ,że Skiper boi się Nikiego ,a ten przepada za nim .Daje mu jeść prosto do pyska ,głaska i jest cały happy jak Skiper jest w domu .Ale ja i tak nie mam zaufania nawet do własnego psa i bardzo uważam .
 
na chwilę się podłaczę
Jestem100 % psiarą kocham swojego Vigo i ufam mu, jest wyszkolony i bardzo posłuszny i lubi dzieci,a zanim pojawił się Jasio Vigo był moim jedynym synusiem ale szanowałam poglądy innych przede wszystkim mam z dziećmi, nie każdy też lubi psy.. szczególnie duże, no i teraz gdy w mediach zrobiło się głośno o przypadkach cięzkiego pogryzienia dzieci przez psy...
..dlatego jak widzę wparku małe dziecko zaraz przywołuję Vigo i zapinam na smycz,
Nie dyskutuję nie tłumaczę jedynie czasem szepne słówko,że airedale uwielbiaja dzieci...wiem, że takie słowa niewiele pomagaja, bo pewnie ja teżnie wierzyłabym tak do końca zapewnieniom innego właściciela.
Tym bardziej, że dość długo siedze w tym temacie, wiem że róznie z tymi właścicielami bywa:szok:
teraz dopiero wiem ile potrzeba pracy z psem... i chociaż podstawowej znajomości psychiki psa, ustalenia swojej pozycji w hierarchii stada..
 
Organizujemy spotkania w dużych miastach mam i dzieci. Miasta w jakich będą spotkania: Warszawa Krakow Poznan Wroclaw Katowice Gdansk Lodz Lublin Szczecin Bydgoszcz Rzeszow Bialystok Olsztyn. Spotkania będą w marcu proszę o informację, które z was i w jakim mieście chcą się spotkać.

... i jak się uda Radom.:-p
widzę , że zainteresowanie mamusiek lutowych jest bardzo duże.:-p:-p:-p
Ja tak dopiszę... zainteresowane może niech się kierują na swoje wątki regionalne?:sorry2:Bo warto.:tak:I może Aga wyjaśnij o co mniej więcej chodzi.:tak:;-)
 
... i jak się uda Radom.:-p
widzę , że zainteresowanie mamusiek lutowych jest bardzo duże.:-p:-p:-p
Ja tak dopiszę... zainteresowane może niech się kierują na swoje wątki regionalne?:sorry2:Bo warto.:tak:I może Aga wyjaśnij o co mniej więcej chodzi.:tak:;-)
nooo ja byłabym zainteresowana ale niestety do każdego miasta mam ponad 200km .Nie dam rady :no::-:)blink::shocked2:
 
No właśnie, ja też byłabym zainteresowana, ale trzeba dojechać najbliżej do Gdańska. Niby niedaleko, ale jak mała ostatnio chorowita, to chyba jednak nie najlepszy pomysł. Ale może się zdecyduję. Aga podaj więcej info.
 
w temacie psów to ja dodam tylko tyle że ja też nie ufam obcym psom już nieraz pies niby niegroźny mnie zaatakował jak byłam z synkiem na spacerze i dlatego też jestem za tym aby nie puszczać piesków w miejscach przeznaczoych dla dzieci.
 
reklama
habciu co do spotkania w Krakowie nie ma jak na razie chętnych do jego organizowania i nie ma mam chętnych.

Co do spotkania, to mają się spotkać mamy i dzieci, mogą być też same mamy, nie muszą być to koniecznie mamy tylko z BB, więc jak macie koleżanki chętne to zabieracie ze sobą. Musicie się zgłosić do uczestnictwa w takim spotkaniu, bo musi być wyznaczone miejsce które pomieści odpowiednią ilość osób.
Jeśli będziecie zainteresowane konkretnymi miastami to was skontaktuje z organizatorami, abyście mogły się dowiedzieć szczegółów lub sama wam je przekaże.
 
Ostatnia edycja:
Do góry