reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

maltanka :tak: mam kolezanki co mieszkaja na wsi pod Krakowem :tak: Tez maja niezle akcje... Np jedna kolezanka przez rok bala sie zaprosic swojego chlopaka do domu zeby sasiedzi na nia krzywo nie patrzyli :sorry2: Druga kolezanka mieszka ze swoim narzeczonym i bierze slub na szybko tylko po to aby sasiedzi nie obgadywali jej ze na kocia łapę zyja :shocked2::baffled:

A jesli chodzi o bóle.... Mnie dopiero niedawno przeszedl ten bol ktory czulam w biodrach... Zdaje sie ze kosci rozeszly sie do pierwotnego stanu ;-) Bo nie widze innego powodu. Takie ot, pozostalosci po ciazy jak bolace kosci i kregoslup chyba wiele mam posiada.
 
reklama
:szok::-):-) u moich teściów to co rusz to jakieś nowe pomysły Ci sąsiedzi mają.

kiedyś było tak że teściowa pochwaliła się że najstarszy brat mojego M robi doktorat (z fizyki). a potem cała wieś mówiła, że poszedł na medycynę:-)

BTW właśnie nie wiedziałam czym może być spowodowany taki ból. Nimfii dzięki za odpowiedz:-)
 
maltanka akurat z tym bolem zwrocilam sie do mojej cioci ktora jest pielegniarka i ona mi wyjasnila :tak: Jesli bol dlugo by nie mijal to moze tez znaczyc ze sie wdal jakis stan zaplany i dobrze jest zrobic USG czy przeswietlenie, w kazdym razie zapytac lekarza :tak: Bol w biodrach mijal mi po zastosowaniu Ibuprom Max
 
Ulinka Współczuje z powodu skręconej kostki, oby szybko się zagoiło
Wszelkie bóle kręgosłupowe i inne też mi przykro że macie/mamy bo ja z kolei płaczę na kolano i czasem jak mnie złapie to też się ruszyć nie mogę tylko tak w miejscu zamieram, ale to właśnie po ciążowe pozostałości, zaburzenia hormonalne powodują że wszystko co mamy się ujawnia albo dolega mocniej niestety.(tak mi to lekarz wyjaśnił ortopeda):-)

Ja mieszkam w Warszawie (już znowu:-)) i tutaj jest wychodzenie na dwór, ale jak mieszkałam ostatnio w Krakowie to się nasłuchałam o polu/polku i strasznie mnie to drażniło i nie mogłam się przyzwyczaić. Mamy tam takiego kolegę co po złości zawsze mi mówił o polu, "chodź na pole", "idziemy na pole" a ja mu zawsze na to "a co orać będziesz, siać czy co??" A ten fukał na mnie :-)

Pisałyście też o filmach to dodam swoje dwa grosze :-) "Siedem dusz" super, a do polecenia mam CHOĆ GONI NAS CZAS świetny, taki refleksyjny do popłakania. Ze mną to jest w ogóle tak że płaczę na filmach nawet jak je oglądam po raz setny np. Na leonie zawodowcu płaczę już napoczątku bo wiem jak się skończy :-) ale lubię takie płaczące filmy.

Martusia Mi to się wydaje, że jak się taką ankietę rozwiązuje i tak naprawdę szczerze odpowiada to się siłą rzeczy człowiek zamyśli nad sobą i swoim życiem, ale to chyba nie jest złe:-) dla Ciebie też buziak :-* :-)
 
maltanka jak bardzo nie boli to chyba nie ma strachu :tak: mnie bardzo bolalo to biodro, nieraz nie moglam wstac z lozka albo z krzesla :eek: ale ciagle nie mialam okazji wybrac sie do lekarza, odwlekalam to i... samo przeszlo :happy:
 
Ulinka współczuję i mam nadzieję, że nie boli. Co do Housa, też zobaczyłam wszystkie sezony hurtem i aż się dziwie, że mnie nie znużyły. Teraz w USA nadają 6 sezon -oglądam i czekam na kolejne odcinki [lecą chyba co dwa tyg] ale już bez entuzjazmu. Troszkę już mnie nuży wtórność, bo chyba najlepsze co się miało wydarzyć, już się wydarzyło.
Za Zagubionymi nigdy nie przepadałam, więc nie oglądam od lat. Za to właśnie w babskie Gotowe na wszystko wciągnęły mnie od 5 sezonu, po obejrzeniu którego zobaczyłam 4 poprzednie. A co do filmów, to polecam jeszcze Ingloroius Basterds (u nas znane jako Bękarty Wojny)
 
ulinka współczuję, oby szybko się wszystko zagoiło

Też jestem maniaczka Housa i Gotowych na wszystko. Co do Juno - nie wiem co w tym filmie ma być takie super... Amerykanie są zachwyceni, ale europejskie kino jest zbyt ambitne byśmy mogli się zachwycać takim ujęciem tematu. Zresztą my jako matki to już mamy wyklarowane poglądy na temat macierzyństwa, więc to nie film do nas :sorry2:
 
reklama
pgb my też ściągnęliśmy Juno bo zachwalano go w rankingach i nawet np. w TVN Style słyszałam bardzo pochlebne komentarze. Mnie film się podobał, ale daleka jestem od wpadania w zachwyt i również zadałam sobie nieraz pytanie o co chodzi z tą rzekomą świetnością i niebywałością. Ujęcie tematu nietypowe -owszem, ale znam wiele filmów, które zrobiły na mnie znacznie większe wrażenie. No ale wiadomo -co kto lubi :) Obejrzeć warto, ale zgadzam się, że to nie do nas w pierwszej kolejności jest zaadresowany.
Co do Gotowych, czekam właśnie na napisy do 13 odcinka 6 serii ;)
 
Do góry