reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Za mna koszmarna noc:baffled:..Kajka zaczela sie budzic ok 23.15 i tak trwalo do 1.30 .Ryk .i jeszce raz ryk!
Potem budzila sie co 1-2 godz. Masakra jakas:szok:. Zeby ida! ....chyba wszystkie 4 na raz :dry:. Filmu nie obejrzalam:no:
Rufka dzieki za tytuly ..jak znasz cos jeszcze dobrego to dawaj;) Tylko kiedy ja bede ogladac?;)
 
reklama
Ja o tym wychodzeniu na pole pierwszy raz czytałam na tym forum.:-DNie wiem kto to napisał ale jak pierwszy raz przeczytałam to się zastanawiałam o co chodzi :baffled::-D:-D na pole z takim małym dzieckiem?

lajfik współczuje nocki
 
Ostatnia edycja:
Odnośnie mieszkaniu w bloku. Przez całe swoje życie mieszkam w domku ale przez liceum i studia w bloku. nie wyobrażam sobie mieszkac w bloku. Nie lubie siedziec tylko w 4 ścianach dostaje wtedy szału. Uwielbiam domek. Jest cisza, spokój, w każdej chwili można wyjsc na zewnątrz i posłuchać ciszy, ale także jest zdrowsze powietrze, a w bloku non stop krzyk, słychac sasiadów. To nie dla mnie, ale jak bede musiała mieszkac to trzeba bedzie sie jakos przyzwyczaic.
 
Jolek- też sie zastanawiałam ostatnio, -J- przy trójce pewnie czasu mało, Asus podobnie- szkoła, lekcje, zebrania....Golimek czasem zajrzała do mnie na nk... jezyk- praca, studia, dzieci- kobiety orkiestry jednym słowem!!:-)
 
lajfik problem w tym, że nie wiem, czy coś co ja uważam za dobre i warte oglądania okaże się takim samym dla Ciebie, zależy co kto lubi. Dużo się mówiło swego czasu o filmie "Juno" i wydaje mi się, że można określić go mianem "dobrego filmu"
Z wolnym czasem, który można poświęcić na oglądanie filmów różnie to bywa wśród matek, ale ja najczęściej robię to wieczorem, kiedy Natalia już śpi. Efekt tego jest taki, że cała masa filmów, które zaczęłam oglądać "leży" sobie na dysku niedokończona, bo zmęczenie i senność brały górę, a jakoś trudno mi wrócić do oglądania czegoś rozpoczętego wcześniej. Nie zmienia to jednak faktu, że filmy i seriale oglądać lubię choć nie mam ulubionego gatunku. Na ten przykład nałogowo oglądałam "Gotowe na wszystko" i "dr Housea" choć to dwie zupełnie inne kategorie.
A jak się ma ząbkowanie Kajki ?
 
Rufka Ja też oglądam filmy i seriale wieczorami, Piotruś na nich usypia:happy2: Housa już obejrzałam całego, teraz oglądam Lost:happy2:

Wczoraj skręciłam sobie kostkę:-(
 
dyiewczyny z południa Polski czy to prawda, że u was mówi się o wyjściu z domu np do ogrodu - "wyjdź na pole/polko" :confused: nawet w mieście? :confused: to jak mówią ci na wsi? W moim regionie mówi się "wyjdź na dwór":nerd:

nimfii ty tak często pisałaś w postach i byłam przekonana wtedy, że ty na wsi mieszkasz, a potem już mi się pogmatwało, bo przecież w Krakowie w bloku :rofl: Kolega mnie dziś zagiął takim tekstem, że tak się u was mówi...to prawda?

Wpadłam tu na chwilke bo troche czasu w pracy mam.
Ja z kielc i u mnie wychodzi się na dwór :)

Szukam teraz jakiegoś neta żeby być w końcu na bieżąco.
 
reklama
Wczoraj skręciłam sobie kostkę:-(

ulinkaa ojej to Ty teraz biedna, oby szybko przestało boleć:tak:

a mnie coś boli brzuch ostatnio, tak na samym dole, nawet tu już gdzie są kości. (a ciąży teź mnie tak bolało) nie wiem czy to od noszenia Huberta:confused: jak się zchylam do niego i podnoszę to najbardziej czuję. dzisiaj myślałam, że nie wstanę.
 
Do góry