reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
"Siedem dusz" jak najbardziej warto zobaczyć, tak jak "Slumdog Millionaire" -polecam, mimo niesławy jaką swego czasu był owiany z powodu niskiej gaży dla odtwórców głównych ról.
"Orphan" trzyma w napięciu, niezłe. "Ink" dziwny, bardzo stateczny, ale zaskakująco ujęty temat.
 
Ostatnia edycja:
Pbg pierwszy raz słyszę o tym polu. jak dla mnie zabawne.Ja zawsze mówiłam ,,wychodzę na dwór,,
Martusia super kolejna Pani Magister będzie na forum:tak::tak::-), a ja wstyd się przyznać ale tylko po zawodówce jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ,ale dzięki wam zapisałam się do szkoły i od marca zaczynam.:tak::tak::tak::-)
 
reklama
lajfik daj znać, jak wrażenia po filmie.

Cicho tu dziś jakoś, my wyruszamy w drogę "ulubionym" środkiem komunikacji miejskiej czyli autobusami. Przy odrobinie szczęścia, chcąc przemierzyć Tychy i Mikołów do trzeciego miasteczka docelowego, można znaleźć w miarę zgrane połączenie i to liniami niskopodłogowymi. Dla mnie bomba, bo nie muszę prosić nikogo o pomoc przy wnoszeniu i wynoszeniu wózka, ani później, na tych mniej uczęszczanych liniach bać się, że nie będzie kogo poprosić. Miłego dnia.
 
Do góry