reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
ardzesh dużo zdrówka życze

Agi to Miłoszek sam się zabawi że możesz oglądać filmy?
Ja jak Zosia nie śpi to nic nie umiem obejrzeć bo cały czas muszę patrzeć co znowu wymyśliła.Nic bym z filmu nie wiedziała.

Habcia dobrze że nic mu nie ma.
 
Agi to Miłoszek sam się zabawi że możesz oglądać filmy?

no właśnie, a co Miłoszek w tym czasie robi:confused:

Ja jak Zosia nie śpi to nic nie umiem obejrzeć bo cały czas muszę patrzeć co znowu wymyśliła.Nic bym z filmu nie wiedziała.

ja to samo, mogę coś obejrzeć jak mały śpi, zazwyczaj wieczorem.

Hubert mi usnął już:eek:
zasypiał mi przy jedzeniu, przez to, że w dzień spał tylko 1h od 10.00 do 11.00, aż nie chce myśleć o której mi rano wstanie.
 
ardzesh dużo zdrówka życze

Agi to Miłoszek sam się zabawi że możesz oglądać filmy?
Ja jak Zosia nie śpi to nic nie umiem obejrzeć bo cały czas muszę patrzeć co znowu wymyśliła.Nic bym z filmu nie wiedziała.

Habcia dobrze że nic mu nie ma.

no dokładnie ja mam tak samo:-) i najbardziej to teraz cenię ciszę i spokój;-) jak Matik idzie spać na noc to szybko się ogarniam i idę spać i nie filmy mi w głowie, bo załóżmy, że młody obudzi mi się ok 23 i da godzinny koncert... a tak to już mam trochę snu za sobą;-);-)
 
reklama
Do góry