reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
ardzesh nie, nie Ty nam tu nie umieraj :no:
habcia to jest jeden z moich sennych koszmarów. Drugi to, że mała ze mną śpi i nie wiem gdzie jest. I na prawdę szukam jej w łóżku, parę razy mąż myślał, że ja mam ochotę na seks, a ja do niego "głupi, przecież Wercię zgnieciemy":cool2:
 
Rodzice juz spia,wiec zajrzalam do was na chwilke:-)Smutno mi troche,bo Gracjanek jest bardzo nieufny w stosunku do dziadkow,gdy ja jestem w poblizu to ok,ale gdy znikam z horyzontu to maly wpada w panike,a przeciez jeszcze 2 miesiace temu maly byl zakochany w dziadkach,moglam wyjsc z domu,a on nawet nie zauwarzal Wczoraj tez bylismy z W na zakupach i on zostal z mlodym w samochodzie,gdy ja bylam w sklepie Gracjanek zaczol plakac jakby go ze skory obdzierali,a ja nieswiadoma spokojnie wybieralam produkty na ciasto Gdy wrocilam nie moglam go uspokoic,pierwszy raz mielismy taka sytuacje I uwierzciemi,ze gdy gdzies jechalismy samochodem malutki byl zawsze w foteliku,ale tym razem nie mialam wyboru,musilam go miec na kolanach,nie mialam serca go odlorzyc,bo wtulil sie we mnie z calych sil i przez cala droge lkal,wystarczylo,ze probowalam siegnac reka do kieszeni,a ten wybuchal placzem,jeszcze po powrocie do domu nie mogl dojsc do siebie:-(
ardzesh duzo zdrowka!!!!!!!!!!
habcia na pewno najadlas sie strachu,ale najwazniejsze,ze z Maksiem wszystko dobrze
 
Ardzesh zdrowiej kochana !
Agniesiu biedna ty biedny smolik:no:
Habcia jak on sie tak cichaczem zeslizgnal :szok: Gab tez spi pomiedzy nami trzeba uwazac wierze ze bardzo sie przestraszylas

No to widze ze watek 211 pelna para wystartuje niedlugo :-D
 
reklama
Do góry