reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
wróciłam z wczasów od cioci z bolącą głową..mam wrażenie, że zaraz mi pęknie:-( usiadłam aby nadrobic zaległości od wczoraj a tu taka wiadomośc..jakie to smutne..:-(magdalenka38 tak bardzo Ci współczuję..ja miałam iśc do lekarza w czwartek ale muszę to przełożyc na poniedziałek..tak bardzo się teraz boję..magdalenka38 trzymaj się..domyślam się, że jest bardzo ciężko..ale wierzę, że dasz radę..:sad:





 
ardzesh ale to co ja czuje to jeszcze jest praktycznie nic, teoretycznie tak jakby nic nie było, ale jak się wsłuchasz to czasem co puknie (dziś np tego już nie słyszałam). Także czekam spokojnie aż poczuje prawdziwego kopniaka od środka, a nie np nowe rewolucje jelitowe ;)
pewnie mi puka w głowie

Magdalenka38 trzymaj się ciepło :(
 
Ostatnia edycja:
To okropne. Juz trzecia lutóweczka stracila dziecko :-( Bardzo Ci wspolczuje Magdalenko.

Takie wiadomości wzmagaja jeszcze mój strach. Jutro mam wizyte i usg. Bardzo się boje bo objawy juz u mnie ustąpiły :-:)-:)-( Czasem wszystko jest takie niesprawiedliwe. Zamiast cieszyc sie ciaza, odczuwam ciagle obawy i niepokoj......
 
Magdalenko tak mi przykro:-(

A ja już po wizycie. Dzidzia 9 cm, serduszko bije jak należy, machała do mnie łapką:-)Ciąża wyszła na starszą czyli jestem w 11 tyg. i 2 dniu:-)Zawsze to bliżej do końca tego trudnego 1 trymestru. Z gorszych wiadomości to mam bakterie w moczu i dostałam lekarstwa. Ponoć to się zdarza, ale muszę uważać. Za 2 tyg. kolejna wizyta, a mnue wrociły mdłości:baffled: Chyba z nerwów
 
Magdalenka38, bardzo mi przykro...:sad::sad::sad: Trzymaj sie Kochana
[*]

O rany, dziewczyny ja za kazdym razem, kiedy czytam, ze ktoras z nas stracila malestwo, to rycze jak bobr, ostatnio przez to dostalam od mojego kochanego zakaz sledzenia forum...:-( mam nadzieje, ze za tydz. w koncu uslysze serduszko...

Dziekuje za gratulacje, kochane jestescie!

Dobrej nocki...
 
no u nas napawdę stanowczo za dużo złych wieści..trzeba przerwac złą passę..ja zaraz pędzę po wyniki z toxo..bo dzwonili jednak, że już są:)mam nadzieję, że ok:)no i wtedy jutro na 18sta mam do ginka..po tych wszystkich złych wiadomościach..to się strasznie boję..ale lepiej wiedziec..że wszystko jest w porządku oczywiście:)musimy myślec pozytywnie bo te złe emocje nas zjedzą...a ja nie wygrałam wczoraj 35mln:( jaka szkoda :(bo taką miałam nadzieję:) miłego dnia dziewczyny:)





 
reklama
Magdalenka38 bardzo mi przykro. Zawsze smutno jest czytać takie wiadomości i aż łzy same do oczu napływają.

U mnie ustąpiły częściowo mdłości. Od soboty ani razu nie wymiotowałam, tylko wczoraj pod wieczór i dziś rano dostałam mdłości, ale póki co są opanowane i nie kończą się w toalecie.

elza ab ja też mam bakterie w moczu, na ostatniej wizycie miałam nawet robiony posiew moczu, żeby sprawdzić co to. W sumie nie wyszło nic groźnego. Wczoraj robiłam powtórkę badania i dziś po południu odbieram wyniki. Z wynikami śmigam do lekarza prowadzącego. Podejrzewam, że dostanę jakieś lekarstwo na to. Jadnak Pani doktor kazała mi się za bardzo tym nie przejmować i dodała, że opanujemy sytuację, a ja jej ufam :)

Wczoraj udało mi się zrobić pierwsze ciążowe zakupy dla mamy :) to znaczy kupiłam sobie dwie pary spodni i sukiekę. Brzuch zaczyna być widoczny i dotarło to do mnie gdy wczoraj byłam na mieście i obejrzałam się w wystawie sklepu...jej...zaczynam mieć brzuch!!! do tego znowu biust mi trochę urósł, bo ciężko zmieścić mi się w stanik, który ostatnio kupiłam.

Z mężem byliśmy wczoraj na USG maluch machał rączkami, i straszliwie się wiercił!!!! przez to ciężko było sprawdzić przezierność karkową, w końcu się udało, ale...musimy zrobić powtórkę, bo pan doktor uchwycił to tylko przez krótki moment, ale stwierdził że wszystko jest w porządku. Wg USG dzidziuś jest młodszy o 3 dni. Od głowy do pupy mierzy całe 4 cm i 16 mm ... GIGANT. No i w ciągu najbliższych dwóch tygodni ma podobno sporo urosnąć więc po urlopie, albo w jego trakcie zacznie mi mocno wyskakiwać brzuszek.

My za dwa dni udajemy się na urlop nad morze. Z netem pewnie będzie ciężko, ale do piątku jeszcze się odezwę do Was.
 
Ostatnia edycja:
Do góry