reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

No ja się uspokoiłam już, człowiek uczy się na błędach, dopiero teraz doszło do mnie ze mam dziecko i zrobie dla niego wszystko. Może to i lepiej, a mój lekarz w rodzinie powiedział że spokojnie, codziennie wdychamy takie ilości zanieczyszczeń, zjadamy je, pijemy, a organizm ludzki nie składa się jak origami tylko sobie radzi z takimi dawkami i że nie mam czym sie przejmować.
Antar a co do wagi. Ze mnie koleżanki w pracy sie nabijały, bo ja od kiedy z nimi pracuje, czyli od 2 lat zawsze na śniadania jadłam tylko jogurt, potem obiad i ćwiczenia. Anoreksji nigdy nie miałam, ale bzik był. Wiesz, ani grama tłuszczu na biodrach i te sprawy. Teraz za to wsuwam, odbijam sobie za te ostatnie 3 chude lata, ale na szczęście o dziwo zbytnio nie tyje, od początku ciąży 1,5 kilo. A jem duuuużo.
Mój facet się śmiał bo dziś o 3:30 w nocy wysłałam mu smsa "głodna" i jak babcie kocham nie mogłam spac w nocy z głodu, a na kolacje wsunełam 2 talerze pomidorówki z makronem.
 
reklama
larkaa - ja też tak mam. Jak mąż wstaje wcześniej do pracy, albo jak się obudzę w nocy na siusiu - to później męcze się żeby zasnać, bo tak mnie skręca z głodu (jakbym tydzień nic w ustach nie miała) masakra! tylko że ja przytyłam od początku przynajmniej 4 kg. Bardzo się tego boję! Bo jeśli teraz tak tyje to co będzie później? Będą mnie toczyć! Zastanawiam się, przez co mi tak brzuch urósł. Przez ciąże, przez hormonki (bo brałam 2 miesiące), czy przez zmianę diety (jem po prostu więcej). I nie wiem czy to tłuszczyk czy ciąża... Ale w nocy jak się obudzę to umieram z głodu!!!!
barbara2pl - no to masz giganta :-) bardzo duża jest twoja dzidzia. Ja w czwartek miałam usg - termin mam na 1 lutego a baby ma dopiero 6 cm :-) liczone od główki do pupki. Chyba, że podali Ci całkowitą długość, bo ostatnio też mi wyliczył lekarz ile może mieć w przybliżeniu. Ale najważniejsze - że zdrowo rośnie!
 
Witam się niedzielnie :-)
Coś takiego , takie pustki że szok , dziś jeszcze nikt tu nie zaglądał .
Szkoda fajnie poczytać co tam u Was nowego .
No cóż życzę udanego popołudnia :-)
Mitsu czemu zniknęłaś ? Co u Ciebie ? Napisz coś .
 
Witam serdecznie wszystkie lutowe mamy :) czytalam o tych Waszych nastrojach i obawach i ... ja nie mam obaw o wagę, czy figurę... ja raczej mam zmienne nastroje... no i nerwowa jestem bardzo. W ogóle to potrafie zacząć plakać zupełnie bez powodu... tak sobie o czyms pomyślę i rycze. A przed ciążą nigdy tak nie miałam, byłam twarde i nie ryczałam nawet na Titanicu ;) a teraz... ale widac tak u mnie te hormony zadzialały... a poza tym to w nocy chodzę do toalety co 2-3 godziny i to mnie strasznie męczy, no coś ten mój pęcherz mało pojemny teraz ;) pozdrawiam i życzę dużo radości i zdrówka
 
Maran-atha! Witamy Ciebie w naszym gronie i bardzo gratuluję tego wspaniałego cudu, który nosisz (jak my wszystkie). A tak na marginesie - masz super nick, mam nadzieję, że to, co on oznacza stanie się za naszych czasów. :)
 
ja takze witam Wszystkich w poniedzialek:blink:

laarka
slub.... to cos pieknego:tak: chcialabym przezyc to jeszcze raz... ( no i oczywiscie ze z tym samym facetem co pare lat temu... ) rozmarzylam sie.
Wszystkiego najlepszego i nie stresuj sie za bardzo bo tak jak asus napisala w naszym stanie nie jest stres wskazany a zobaczysz ezjuz w sobote od samego rana bedzie Ci juz wszystko jedno czy bedzie tak czy inaczej...:sorry2: gglowa do gory

a mi jakos brzuszek strasznie juz widac i zastanawiam sie dlaczego? przeciez to dopiero 10 tydz?:confused:czy zawsze tak jest juz przy kolejnej ciazy?:sorry2:
 
Zuzia24 - ponoć tak jest, że w drugiej ciąży szybciutko widać brzuszek.
A widzisz, ja jestem pierwszy raz w ciąży a mój brzuch już wskazuje na zaawansowany stan :sorry2:

Słuchajcie, dzisiaj w nocy obudziłam się za "ciężką" potrzebą... Dostałam niesamowitej rewolucji. Nie mogłam zejść z ubikacji. Ponad pół godziny tam siedziałam. Jak tylko wróciłam do łóżka to to samo złapało mojego męża... a reszta nocy polegała na ustępowaniu sobie miejsca na ubikcji. Czesem było to grzeczne ustępowanie a czasem walka :baffled: Cała nocka nieprzespana.
A jeszcze jak szykowałam śniadanie do pracy, to po otwarciu lodówki jak poczułam zapachy wymieszane... to aż mi się cofnęło. Możnaby pomyśleć że to objaw ciąży (do tej pory ich nie miałam... więc troche późno) ale skad u męża?
Zatrucie pokarmowe jak nic... do tej pory boli nas żołądek. A najlepsze jest, że mam w domu stoperan, ale nie mam pojęcia czy baby w ciąży mogą go brać! A nie mam ulotki :< a dzwonić do gina o 2 nocy?... hmmm chyba znalazłabym się u niego na czarnej liście :-(
 
hej dziewczyny:)więc i ja witam się w poniedziałkowy poranek :-D
Maran-atha witamy wśród lutówek:)mamy nadzieję, że będziesz stałą bywalczynią na naszym forum:)
larkaa jak ja Ci zazdroszczę tego ślubu:) nie stresuj się..z własnego doświadczenia wiem, że nie warto:) ja w dzień mojego ślubu jak się obudziłam to aż ze stresu nie mogłam powietrza złapac..myślałam, że się uduszę:-D ale fryzjer, kosmetyczka..śliczny wygląd i po stresie ani śladu nie było:)cudowny dzień..będziemy tutaj wszystkie kciuki trzymac za Ciebie i Małzonka:)
Zuzia24 ja jestem w pierwszej ciąży 11tydz a brzuch mam taki wielki, że aż sama się dziwię:)w żadne moje spodnie to się już nie zmieszczę:)musiałam w końcu ciążowe kupic:)dziwne, że tak szybko:)
ardzesh no to faktycznie noc miałaś niezbyt fajną:szok: ale ja wiem coś o tym..ja często miewam takie akcje..z kibelka wtedy bym nie schodziła wogóle..trochę głupi temat..ale cóż:)i właśnie też się zastanawiałam nad stoperanem..zawsze mam ginki się zapytac ale zapomnę..teraz jak pójdę w czwartek to na kartce napiszę:)

OK Miłego dnia dziewczyny..ja jade dziś na noc do mojej cioci na wieś..trochę odpocznę..chociaż niekoniecznie..ona ma małe brzdące które nie dadzą mi życ..ale lepiej to niż w pustym domu odliczac dni do powrotu męża:)





 
reklama
Barbara2pl mi się wydaje że podali całkowitą długość. Bo moja dzidzia ma 58 milimetrów i termin mam na 3 lutego, oczywiście mierzone od głowy do pupy. laarka to miałaś bzika na punkcie tej głupiej wagi, dobrze że nie popadlaś w żadną chorobę. JA do tej pory zjdam na śniadanie jogurt i herbatniki ale nigdy nie light bo to jedno wielkie oszustwo. Poza tym po takim snidaniu niegdyś potem niewiele jadłam do wieczora więc sobie nie żałowałam kalorii. Mi brzuszka wogóle nie widać, czekam choćby na małą banieczkę, ale dalej jest taki okrągły nad kościami biodrowymi ale to nie wygląda jak brzuch ciążowy tylo pełne jelita. Muszę się uzbroić w cierpliwość.
 
Do góry