reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Dziewczyny a co ja mam powiedziec, kilka dni temu skonczylam 19 lat. Przez wiosne stoczylam ze soba walke i schudlam 12 kg. Praktycznie kazdy weekend spedzalam z przyjaciólmi w klubach, na imprezach, grilach itp. A teraz? Nadchodzi godzina 20 a ja marze tylko o łózku. Przyjaciolki mnie rozumieja, ale nie moge ich zmusic do rezygnowania z imprez i sila rzeczy mamy dla siebie o wiele mniej czasu, ktory i tak spedzam przy kompociku :-(

Wiele mialam planów, na te wakacje i na kolejne. Miał byc SUNRISE w kolobrzegu.... Ale teraz wszystko sie zmienilo, ale mimo tego ze zostane mloda mama, to teraz naprawde dziecko jest dla mnie najwazniejsze, oczekiwanie na kolejne usg. . . Moj chlopak ma juz 23 lata, wiec wyszalal sie troszke bardziej niz ja, ale nieraz widze, ze ma ochote wyskoczyc gdzies w sobotni wieczor a mimo to kladzie sie przy mnie :-)

Mam nadzieje, ze widok malenstwa zrekompensuje mite wszystkie wyrzeczenia. I ze jako mloda mama bede pelna energii i sily do wychowywania naszego szczescia.
 
reklama
oj dziewczyny znowu na forum jakieś złe emocje:shocked2: rozumiem Was jednak doskonale..też jestem młoda..też boję się, że po ciąży będę wyglądała hmm..niefajnie...ale zobaczcie ile kobiet rodzi:) gdyby każda miała myślec..o tym, że zostanie jej kilka zbędnych kilogramów..to mało kto by się na ciążę decydował:)teraz priorytetem powinno byc dla nas dobro naszych maleństw..a o dietach będziemy myślec jak dojdziemy do pełni sił po porodzie..:tak: nasi mężczyźni i tak będą nas kochac..może nawet i bardziej:)więc głowa do góry:)





 
ojjjj dziewczyny... jak Was czytam to jakbym widziala siebie trzy lata temu kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ( po raz pierwszy ;-)). takie same mialam problemy, doly, wiele godzin przeplakanych co to teraz bedzie- przeciez wyjezdzam do pracy a tu ciaza, jak bede po ciazy wygladac, ze juz nigdy na wakacje nie wyjade no bo jak z dzieckiem itp. itd.:wściekła/y:

ale z czasem jak sie juz urodzila Zuzia to jakos wszystko samo sie zmienilo- caly swiat stanal mi do gory nogami i nauczylismy sie zyc na nowo z malym czlowieczkiem u boku. i powiem Wam ze nic a nic nie zaluje ze to co bylo przed ciaza juz dawno sie skonczylo.
tak samo mozemy pojechac na wakacje, tak samo mozemy sie spotykac ze znajomymi itp tylko trzeba nauczyc se odczytywac dobrze potrzeby takiego maluszka i jakos polaczyc je z naszymi potrzebami a z czasem same przekkonacie sie ze to jest naprawde proste:cool2::tak:

wiec GLOWA DO GORY!!!!!

a myslicie ze ja bedac w drugiej ciazy tez nie mam zadnych obaw???? to sie mylicie. ale przyznam Wam szczerze ze i tak jak kazda z Was najbardziej martwie sie figura hihihihi:blink: ale troche mojego wysilku i bedzie dobrze :-p
 
Dziewczyny które martwią się o figurę mam dla Was propozycję . Zacznijcie stosować dietę 1800 kalorii dla ciężarnych z cukrzycą ciążową a na pewno nie przytyjecie - tylko z góry ostrzegam że do miłych i smacznych ona nie należy i koniec z waszymi zachciankami ;-);-);-)
 
asus masz racje z tą dietą...a mnie właśnie dopadł dół..mojego męża nie ma już szósty dzień..do tej pory jakoś dawałam rade..od poniedziałku ani łezki nie uroniłam, ale dzisiaj już pękłam..tak bardzo za nim tęsknie:-(a to dopiero 5 nocy bez niego..a gdzie do listopada?? ja chyba z tęsknoty umrę :(





 
Witajcie dziewczyny!!!!
Kilka dni mnie nie było a Wy tyle naskrobałyście:-D:-D:-D Teraz też weszłam na chwileczkę. Mam odgórny nakaz od mojego lekarza leżenia w łóżku, choć bardzo się starałam, to i tak dopadł mnie jakiś wstrętny wirus, bo niestety muszę przyznać, że wirusiska bardzo mnie lubią:angry::angry::angry:. Zatem leżę grzecznie w łóżeczku, choć to dla mnie nowa i dość irytująca sytuacja, po prostu nienawidzę takiego bezczynnego leżenia, ale dla Maluszka trzeba zrobić wszystko!!!! Na szczęście z dnia na dzień czuję się lepiej :-)
W przyszłym tygodniu jak nabiorę więcej sił, postaram się dłużej posiedzieć.
Tymczasem trzymajcie się , Dziewczyny!!!!! Przeganiajcie złe myśli, roztaczając wokół jedynie dobre fluidki :-):-). Pozdrowionka!!!
 
Hej Dziewczyny! Witam ponownie:-) zniklam na jakis czas, ale mam nadzieje, ze tym razem znajde troche wiecej czasu zeby cos skrobnoc :happy2: wczoraj mialam moje pierwsze usg, naprawde rewelacja, bardzo sie ciesze dzidzius ma juz 9,3 cm i jest super zdrowy :tak: i to najwazniejsze!!! Nie wiem jak wy? ale mi wydaje sie, ze wszystko mi rosnie, doslownie wszedzie :-(juz nie moge sie zapiac w moje ulubione, dopsowane super spodenki. Pozdrawiam!
 
A ja dziś zrobiłam cos okropnego. Od paru dni mam takiego stresa (przez ślub i teściową), a dziś jeszcze mój pijany ojciec mnie tak wkurzył, że wyszłam i zapaliłam jednego super lighta.
Masakra. Takiego poczucia winy to nie miałam nigdy. Napewno już nie tkne papierosa.
Teraz się zastanawiam: czy jeden papieros mógł zaszkodzić?
O ja głupia...
 
barbara2pl to już istny gigant:) Cudownie!!! A na kiedy masz termin, że taki wielki dzidziuś?Ewelinka trzymaj się, gadajcie na skajpie, zainstaluj sobie kamerkę internetową i będzie lepiej. Twój mąż na pewno też bardzo tęskni.Catch25 uważaj na siebie. Ja też wystrzegam się choróbsk. Laarka mi trochę ulżyło że też poruszyłaś temat wagi, bo się posypało że nie tylko my mamy schizy tylko wszystkie mamusie. A ja myślałam że to egoizm myśleć w takiej sytuacji o wadzę. Asus 1800 kalorii!!! Ja bym chciała móc tyle zjeść ale nie mogę, nie głodze się, tylko raczej nie mieszczę takiej ilości. WiecOrami i tak pękam od tego jedzenia. Zresztą lekarz powiedział że póki co mam trzymać wagę bo bmi mam już w dolnej normie, więc dzidzia nie głoduje, a podobno największy przyrost wagi jest w końcowym okresie ciąży. Wogóle to wszystkie jesteśmy młode, i na pewno szybko dojdziemy do wagi wyjściowej, choć niektórym przydadzą się z pewnością te dodatkowe kilogramy. Mój Michał na pewno nie pozwoli mi wrócić do wagi wyjściowej, co to, to nie...
 
reklama
Antar termin mam na 5 luty :-) no i wlasnie sie zastanawiam czy to duzy dzieciaczek czy maly jak na 12tydzien i 2 dzien???
 
Do góry