reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
pamiętaj naciśnij na tą Brzydulę:)zawsze po 19 puszczają nowe odcinki jutro będzie 170 oczywiście oprócz sobót i niedziel na tej stronie naciśnij gdzie piszę odc.169 itd.
 
lajfik, martussa! gratuluję wagi :))
Ja schudłam do 53 i stwierdziłam, że koniec ograniczania :) i po tygodniu przybył mi kilogram. Ale co tam. za kilka dni pewnie zaś spadnie. :)

Martussa - na dobrą książkę zawsze znajdzie się czas :))) usypiam małą i heja! Ale to tylko na spacerkach.
chociaż ostatnio kupiłam książkę (drugą część Rapsodii) i tak mnie wciągnęła, że olewałam Milę :zawstydzona/y: biedna łazikowała po pokoju, stawała przy mnie i marudziła, że chce na rączki, jak ją wzięłam, to wyrywała mi książkę i chciała się nią bawić (rwać), więc znowu lądowała na podłodze, więc zaś bunt i stała przy mnie i ciągle marudziła. Dopiero po skończeniu książki wróciła mi bezwarunkowa miłość do dziecka ;-):-p Teraz czekam aż przyjdą dwie następne części i pewnie zaś mnie pochłonie... Ale teraz jak nie mam co czytać, to mnie szlag trafia!
 
ardzesh ja przeczytałam tylko III tomy Rapsodii, bo w czasach kiedy ją czytałam IV jeszcze nie było nawet, a teraz to i V sprzedają :)
No i fakt - jedna z lepszych jakie czytałam.
 
Swoją drogą larkaa, poleciłaś mi serię, która składa się z 10 książek, gdzie jedna kosztuje prawie 40 zł.
40 zł *10 = 400 ==> bankrut :-p;-):-D
Ciekawe, że przez internet można zamówić tańsze książki o kilka złotych, ale i tak trzeba zapłacić koszty przesyłki. Jeden gość sprzedawał używany komplet, ale opuścił cenę do 290, co wcale mnie nie rajcuje :rofl2:
 
reklama
Do góry