reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Ja wolę papierkowe wydania.Zle mi się czyta na komputerze i jakoś szybciej oczy bolą.Teraz już dawno nic nie czytałam:-(

Dziewczyny Zosia dzisiaj sama usiadła:-):-):szok: Cały czas na nią patrzyłam jak się turlała po dywanie ,potem do komputera sie odwrócilam ,patrze po chwili a ona siedzi:-) Kurcze nie wiem jak to zrobiła bo nie powtórzyła tego.
 
reklama
ja mam manie na punkcie kupowania książek, mam już w domu całkiem fajną kolekcję :) no i oczywiście wszystkie tomy Zmierzchu plus nową powieść tej samej pisarki Intruz

ja mam to samo co do książek . W dużym pokoju mam całą ścianę w półkach ,które uginają się od książek .Teraz czytam Księżyc w nowiu, Zakochane kobiety i ...i ślepy by dostrzegł . Bo ja gdzie siądnę to mam książkę ,bo nie chce mi się jednej wszędzie nosić .Cała rodzinka mnie wyzywa . Czasami zamiast kupić chłopakom skarpetki przechodząc koło księgarni wynoszę zakupione książki a oni chodzą w dziurawych:crazy:
 
j . . Czasami zamiast kupić chłopakom skarpetki przechodząc koło księgarni wynoszę zakupione książki a oni chodzą w dziurawych:crazy:
:-D:-D:-D

dobre Ja ostatnio księgarnie własnie omijam z daleka bo jak wejde to się zapominam Najlepiej bym została i czytała:-) A moja pobliska księgarnia teraz prowadzi też sprzedaż internetową :-):tak: Wiec jest jeszcze trudniej.Jak nie kupie zaraz na miejscu to potem jednak zamawiam sobie:cool:

agi ostatni 39ipól oglądam i dr.haus..dowody zbrodni Czasami cos innego oglądne.Brzydule widziałam orginalną tak samo Nianie i nie patrze.
Jeszcze teraz na tvn7 niemiecką brzudule puszczaja :szok:
 
Ostatnia edycja:
agi wiesz co, Intruz nie jest zły, ale nie porwał mnie tak jak saga o wampirach :| ja mam tak, że jak coś mi się spodoba to czytam jednym tchem, a jak nie to czytam, ale wolnoooo.... :)
tak jak Cejrowskiego Gringo czytałam tydzień, a Rio pół roku :)
Intruza czytam 4 miesiąc i do tego 8 tom Miecza Prawdy czytam już 8 miesięcy :)

No, ale dobra muszę skończyć teraz Intruza, nie dużo mi zostało, chyba 100 stron i już czeka na mnie nowa książka o wampirach, którą ostatnio kupiłam "Martwy, aż do zmroku" :p

a z seriali oglądam tylko Housa :)
 
Intruza skończyłam już daaawno temu.
Przeczytałam, ale nie zachwycił mnie tak jak pozostałe jej książki. :) Ale nie jest taka straszna ta książka. "Nawet" fajna.
 
a ja próbuję przeczytać "psychologię jakości życia" do magisterki i od pół roku stoję w miejscu!!!;-);-);-) kiedy Wy macie czas na książki??:szok::shocked2::szok:

Laski, wiem, że nie ten wątek, ale do wagi sprzed ciąży zostało 2,5 kg!!:-D:-D:-D:-D i weszłam w swoje ulubione porcięta :tak:

i od ponad tygodnia non stop napieprza mnie łeb:zawstydzona/y:

idę obrać łososia z łusek i poporcjować i do zamrożenia!!

jak mam chwile to lubię CSI i housa obejrzec :-Da brzydulę to lubiłam tą wenezuelska czy tam argentyńską:tak:

bajuuu...
 
Martussa gratulejszyn!!!!!!!!! Wagi oczywiscie .. ja mam pierwszy raz od 8 lat 7-demke z przodu na wadze :-p:-p:-p:-p
Agi dawaj linka na Brzydule ...ja ogladam :-p.. I zaraz zabieram sie za Oficerow;-)
 
no, Lajfiku- i tak trzymaj!! :-D:-D ja jeszcze kilogram- i będzie 5-tka na początku:cool2: ale Małżon obiecał mi 2 tysie na wymiane garderoby jak będzie 55, więc niech zbiera kasę bo chcę tyle ważyć do końca roku!!!:cool2::cool2::cool2:
 
reklama
no, Lajfiku- i tak trzymaj!! :-D:-D ja jeszcze kilogram- i będzie 5-tka na początku:cool2: ale Małżon obiecał mi 2 tysie na wymiane garderoby jak będzie 55, więc niech zbiera kasę bo chcę tyle ważyć do końca roku!!!:cool2::cool2::cool2:
:-D:-D:-D... ale fajnie!!!! Wow!!!! ...na pewno dasz rade ;-)
Ja dzisiaj poszalalam troszke na zakupach i kupilam sobie rurki ..normalnie w szoku jestem ze wbijam sie w takie spodnie i wygladam nawet ...nawet :-p:-p:-p
chyba wzrost mnie troche ratuje ;-)
 
Do góry