reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

larkaa a po jakim czasie miałaś wynik do odebrania?? bo może jutro bym sobie zrobiła..i ile płaciłaś?? do ginka mam dopiero za tydzień.. a ten mój brak objawów..może jakbym zrobiła to byłabym spokojniejsza:)



 
reklama
Czesc Kochane! Widze, ze wszystkie borykamy sie z podobnymi problemami. Senna jestem niesamowicie i tez mi sie przetluszczaly wlosy, przez 2 mies. nawet tragicznie, a teraz od tygodnia jakas odmiana, sa przesuszone i pojawil sie lupiez...:baffled: Hormony, mam nadzieje, ze wkrotce wszystko sie ustabilizuje. Od poniedzialku wrocilam do pracy i masakra! Podziwiam te, ktore musza sobie radzic z tymi okropnymi chorobskami!:angry: Trzymam kciuki i oby te wszystkie zastrzyki i niedogodnosci byly bezbolesne!:tak:
Antar, nie denerwuj sie jeszcze tym guzkiem. Ja tez mam. Lekarz powiedzial, ze w mlodym wieku to jest normalne, a wszystkiemu winne sa hormony. Pamietam jak denerwowalam sie przed usg, trzeslam sie jak galareta, a pozniej okazalo sie, ze to tylko tluszczak. U Ciebie na pewno tez tak bedzie.:tak:
Dobra, zmykam! Buzki dla Was i brzuszkow!:-)
 
Jak go sama wyczułam wcześniej byłam pewna że to kwestia hormonów, i nawet próbowałam wmówić to lekarzowi żeby mnie nie stresował, a ten że kształt i konsysytencja są inne, że to nie hormony tylko coś innego i żebym jak najszybciej zrobiła to usg i dopiery wtedy będziemy mogli myśleć co dalej. Ale jestem przekonana że to ja mam rację, nie on, bo znam swoje ciało, moja mama też co jakiś czas jeżdziła na biopsje swoich guzów i zawse okazywało się że powiększone gruczoły. Tylko że on powiedział że to na pewno nie jest gruczoł tylko jakiś nowotwór. Ale co on może wiedzieć:)? Sprawdząłyście swoje macice? To super przeżycie, moja jest taka twarda i sięga już brzucha, czuję ją tuż pod skórą:)
 
weszlam tu tylko p oto by poweidzeic jak mi zle. we wtorek mam zabieg.
serce dzidzi nie bije
nie potrafie czytac juz tego co piszecie
prosze o modlitwe
o modlitwe o cud
 
kazia_ovca zadne słowa tu nie maja znaczenia :-( ale trzeba wierzyc, ze najlepsze dopiero przed Toba [*] dla Twojego Aniołka. . .
 
kazia_ovca tak bardzo mi przykro:-( wiem, że żadne słowa tu nie pomogą...ale wiedz, że jesteśmy z Tobą..nie poddawaj się..

[*] dla Aniołka​




 
Kazia_ovca tak bardzo Ci wspolczuje, trudno bedzie ukoic Twoj bol, ale badz dzielna, dla kolejnego maluszka!
[*]
[*]
[*] :sad:
 
Bylam dzis u gina. Bardzo sie balam bo przeciez tyle tabletek co zjadłam. Ale jest idealnie. 1 raz widzialam jak serduszko bije. Modle sie o moje i wasze malenstwa, zeby juz nie bylo złych wiadomosci, i zebysmy wszystkie za kilka miesiecy zostaly szczesliwymi mamusiami.
 
Kazia_ovca- bardzo mi przykro... :frown::frown::frown::frown:

Ewelinka:)
- beta HCG nie robią jako podstawowego badania, na Twoje życzenie lub na zlecenie jedynie ... jak robiłam prywatnie to kosztowało to 15 zł, wynik miałam po weekendzie (badanie w piątek).

antar- jak tylko będziesz znać wynik- pisz szybciutko!! swoją drogą- masz, Kobieto, jaja!!! podziwiam odwagę. tak trzymaj!!!!:-)

ach, no i witam następne lutowe Mamy- życzę, byśmy wszystkie zdrowo doczekały tego zimowego miesiąca!! brr...
Na samą myśl o pieszych i autobusowych wyprawach z brzuszkiem pośród śniegów przechodzi mi mroźny dreszcz po plecach. troszkę się tego obawiam...:baffled::baffled:
 
reklama
wiecie co dziewczyny?? ja tak z nudów poczytałam wątek mam lipcowych:)polecam..mi się humorek poprawił..niektóre już po rozwiązaniu opowiadały o porodzie (to chyba wcale nie jest takie bolesne:)) a te które mają jeszcze brzuchy nie mogą się doczekac rozwiązania..:) fajny wątek:) niedługo to my będziemy o tym pisac:) i dotrwamy do końca wszystkie:)) napewno:)buziaki:)




 
Do góry