reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Martussa82 dzięki za pociechę. Tak sobie to tłumaczyłam, ale wiecie jak to jest, jak coś się zaczyna dziać, to pierwsza myśl, że coś jest nie tak. Dopiero po czasie dochodzi do mnie, że nie ma co się martwić na zapas. Dzisiaj już nie boli :-) Ale tak ogólnie kiepsko się czuję. Zaczynają się codzienne mdłości. Rano w pracy myślałam, że zjadę jak koleżanka piła kawę. Pytanko może nie w temacie, widzicie już ślady brzuszków? Bo ja nie wiem, czy mi się uroiło czy mój się powiększył i to znacznie... I w sukienkę za miesiąc się nie wcisnę i dopiero będzie ;-)
https://www.babyboom.pl/forum/members/martussa82-38930.html
 
reklama
CZesc dziewczyny,podgladam Was od kilku dni,zdiecia z USG przecudne i brzuszki tez:)
Zazdroszcze...mialam do Was dolaczyc ,termin mialam na 26 luty,niestety lekarze zawalili bo wszczepili implant antykocepcyjny nie sprawdzajac wczesniej czy jestem w ciazy.Bylam...biedna fasolka,ale jeszcze sie bede starac a wam zycze spokojnej ciazy i slicznych,zdrwych bobaskow.
Ja jestem mama rocznej Amelki,jedna ciaza za mna wiec jesli macie jakies pytania to smialo,odpowiem jesli bede potrafila.
Wiem ze jak bylam w ciazy to mialam tysiace niepokojow i pytan:-)takze polecam sie:tak:

Buziaki:*i pozdrowienia:-)
 
dziewczyny, wiecie co to są moczany bezpostaciowe?? bo jak przeglądałam wyniki to u mnie te właśnie moczany zalegają całe pole widzenia..czy to coś groźnego?? w internecie nie ma konkretnych informacji na ten temat..




 
Martussa82 dzięki za pociechę. Tak sobie to tłumaczyłam, ale wiecie jak to jest, jak coś się zaczyna dziać, to pierwsza myśl, że coś jest nie tak. Dopiero po czasie dochodzi do mnie, że nie ma co się martwić na zapas. Dzisiaj już nie boli :-) Ale tak ogólnie kiepsko się czuję. Zaczynają się codzienne mdłości. Rano w pracy myślałam, że zjadę jak koleżanka piła kawę. Pytanko może nie w temacie, widzicie już ślady brzuszków? Bo ja nie wiem, czy mi się uroiło czy mój się powiększył i to znacznie... I w sukienkę za miesiąc się nie wcisnę i dopiero będzie ;-)


Ja mam ślub za 9 dni i jak na złość chyba właśnie wyskakuje mi brzuch, akurat teraz - chwile przed samym ślubem:D cholera jasna
p.s. moja krawcowa na moja prośbę wszyła mi w suknie wiązanie zamiast zamka, na wypadek gdyby brzuszek sie ujawnił i chyba jednak sie przyda ;)
 
Milenka naczytałaś się o nieszczęściach, myśl tylko i wyłącznie pozytywnie. Ja zaciskam zęby, przymykam oczy i nie widzę nic oprócz dziecka w moich ramionach za 6 miesięcy. Takie kompletne dołki są normalne, też zaliczyłam ze trzy, chciało mi się tylko wyć i nic poza tym, zero zrozumienia u bliskich, i wstyd że takie myśli wogóle można mieć. Ale grunt to się podnieść. Ja dzisiaj byłam u lekarza w szpitalu na Karowej. Jeden z lepszych podobno, poszłam do niego żeby mieć możliwość rodzenia tam. I wyszłam od niego zapłakana, mam guza na piersi, nietypowych kształtów i rozmiarów. Mam zrobić szybko usg i z powrotem przyjść. Ale tylko chwilkę się rozkleiłam, sparaliżował mnie strach, tylko chwileczkę, bo znów zacisnęłam zęby i stwierdziłam że musi być dobrze, że tym razem od początku do końca wszystko pójdzie po mojej myśli. Wierzę, że to nic strasznego, ot co włókniak albo inny hormonalny syfek. W każdym razie pokonam dziada, bo nie mam innej możliwości. Zaniepokoiła mnie tylko mina tego lekarza, był taki poważny, a wczesniej żartował, był taki pesymistyczny. Szukałam dzisiaj w h&m spodni ale żadne mi się nie podobały, kup;iłam tylko stanik miseczkę C!!!:)
 
Ewelinka te moczany moga byc niepokojace i wiazac sie ze zla praca nerek, idz do lekarza jak najszybciej, nawet do rodzinnego i on Ci powie co dalej.

A co do mnie, to moge powiedziec, ze chodzace nieszczescie ze mnie, juz nawet smiac mi sie chce z tego. Otoz skrecilam dzis bark :sorry2: ja juz nie wiem kto sie tak na mnie uwzial :baffled:
 
Antar dzielna dziewczyna z Ciebie , nie martw się , to na pewno nic groźnego , pewnie efekt zmian hormonalnych . A na lekarza i jego minę patrz z przymrużeniem oka - wiesz jacy oni są , jak nie postraszy to znaczy że jesteś zdrowa i nie masz po co do niego przychodzić . A on przecież musi mieć ruch w interesie . Zrób to usg jak najszybciej dla własnego spokoju , zostawisz wtedy to za sobą i pójdziesz dalej . :tak:
 
Antar jak tylko coś będziesz wiedzieć to odrazu dawaj nam znać.
Moja mama z kolei ma całe życie torbiele i raz na pół roku jeździ i jej usuwają ten płyn taką wielką strzykawką z piersi, ale nic się z tym nie dzieje i to nie jest groźne.
 
Nie dały mi spokoju wczoraj te moczany i zadzwoniłam do mojej ginki...ale ona mnie uspokoiła, powiedziała, że to w ciąży może występowac, może się to wiązac z kamieniami na nerkch ale niekoniecznie:) i że to w żadnym stopniu nie ma wpływu na ciąże:)aż mi ulżyło:)już mam wizyte umówioną na 31 lipca:)już odliczam dni:)tak wogóle to jak przeglądałam wyniki to nie mam wogóle zrobionych na beta hCG...nie wiem czemu..to chyba jedno z podstawowoych badań??a wy co miałyście na pierwszych badaniach krwii i moczu?? bo te moje są jakieś dziwne..robiłam je w tym prywatnym laboratorium synevo. może lepiej mogłam iśc do normalnego Ośrodka..
Antar ale Ty jesteś dzielna..podziwiam Cię za Twój spokój ducha i pozytywne myślenie..musisz częście jakieś pozytywne posty nam tu pisac to może nam się udzieli:)a przydałoby się co niektórym:)pozdrawiam i będe za Ciebie trzymac kciuki:)
Miłego dnia dziewczyny:)



 
reklama
Mi też lekarz ani mojej przyjaciołce nie zlecili HCG Beta :)
Ja Beta Hcg robiła sobie sama w 10 dni po owulacji, bo jestem w gorącej wodzie kąpana ;)
 
Do góry