reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Problem w tym, ze ja mam jutro duzo spraw do zalatwienia i nie chce nikogo ciagnac ze soba; a mezus to niestety tysiac kilemetrow ode mnie :( ale juz za rowniutki tydzien bedziemy razem :D

To jak z tym badanie jest ?? Kropia czy nie ??
 
reklama
ja juz po wizycie :) wszystko ok. mialam ktg - serduszko malej bije rowniutko, polozna zauwazyla, ze mi sie macica 3 razy stawiala. ale lekarz powiedzial, ze na razie szyjka zamknieta i twarda. z przykrych rzeczy, to zrobil mi sie hemoroid :p kolejna niemila dolegliwosc ...

gin powiedzial, ze od 36 tygodnia ciaz jest juz donoszona, wiec od przyszlego tygodnia moge rodzic :) wogole bardzo jestem pozytywnie nastwiona po tej wizycie, bo gin kazal mi dzwonic, jak sie zacznie - wtedy on (oczywiscie jak nie bedzie mial dyzuru) bedzie dzwonil do tej kliniki i ustawi wszystko jak trzeba :D:D
 
bylam dziś u gina.....i dowiedzialam sie ze dzidziuś jest bardzo, bardzo nisko.....lekarz powiedzial ze nie wierzy abym dotrwala do konca....stawia ze urodze jakos w 37 tygodniu.....czyli za miesiąc.
powiedzial zeby zrobila juz teraz badania na kile i usg zrobila wczesniej w 36 tygodniu.........hmmmm jestem zdumiona tymi informacjami.......ale tez biore poprawkę na wszystko. Choc zgodze sie z lekarzem ze baby jest nisko ulozone.....bo sama to czuje....czasami mam uczucie jakbym mu na glowke siadala ;)
 
Koniec 35 tyg.:
Szyjka zamknieta, mala jeszcze wysoko, i wciaz glowka do gory. Lekarka powiedziala, ze do nastepnej wizyty za 2 tyg. nic nie powinno sie dziac. I mam sie przygotowywac na cesarke.
 
A u mnie wsio dobrze, po wymacaniu brzusia polozna stwierdzila ze dziecko nie jest duze ale jest w normie( dla mnie lepiej do porodu ;)) i ze mala jest mocno usadowiona glowka w miednicy. Z uwagi ze mialam leciutko wyzsze cisnienie to kazano mi sprawdzic mocz( ciekawe ???) i juz od nastepnego piatku mam wizyty co tydzien.
Jak ten czas leci........... ;D
 
Czy macie cos takiego?
Dziewczyny poratujcie... strasznie boli mnie spojenie lonowe, kosc ogonowa i biodra jak leze na boku (a na plecach nie powinno sie lezec... :( ). Bardzo mi tez strzelaja biodra i miednica przy zmianie pozycji w lezeniu. Cala miednica i krocze boli bardzo przy chodzeniu. Czy to juz organizm przygotowuje sie na porod i miednica az tak sie rozchodzi?
Z gory dziekuje za podpowiedzi, bo nie wiem czy juz powinam sie martwic (a wizyte u gina mam dopeiro w poniedzialek). Dodam, ze z powodu klopotow z utrzymanie ciazy jestem na Nospie, cordafenie, magnezie i diferganie (przedwczesne skurcze od 15 tc i male rozwarcie).
 
reklama
ja juz po :)

z malutka wszystko ok - wg usg wazy ok 3000 g. glowke ma juz bardzo nisko i ladnie sie wstawia w kanal rodny :) serduszko tez bardzo ladnie bilo.

na ktg wyszly mi skurcze juz, ale lekkie - polozna stwierdzila, ze jeszcze jakis tydzien max!!! lekarz tez to potwierdzil po badaniu - mam rozwarcie na jakies 2 cm. juz nawet nie zapisal mnie na nastepna wizyte. powiedzial tylko, ze jakbym do nastepnego czwartku nie urodzila, to mam przyjsc 21 na zapis.

czyli czekamy :D
 
Do góry