reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
Ja też już po wizycie - własnie dzisiaj byłam drugi raz u mojego nowego gina i musze wam powiedzieć, że w końcu poczułam się jak pacjentka - kobieta która ma w sobie dzidzie a nie płód i ze nie jestem kolejnym przypadkiem tylko człowiekiem z którym się rozmawia i nawet żartuje.
Na dzień dobry Pan doktor popatrzył na mnie i powiedział "o widze, że się Pani cos w brzuch stało" wogóle było miło sympatycznie no i się uśmiałam.

A moja Emilka waży już 2543 i pomachała mamusi z monitorka, poza tym wszystko u nas dobrze.

Gufi - oby było szybciutko i bezboleśnie :laugh:
 

Dobrze macie z tymi gin. Moj mi juz chyba w od 30 tyg nie robi usg, bo mowi ze malutk juz za duza i nic i tak nie bedzie widac, wiec ani jej nie mierzy i ani nie wazy... jedynie co wiem jaka duza moze byc to z ksiazek i internetu. Na wizyte musze chodzic juz co tydzien ale patrzy tylko czy niema rozwarcia i ctg. Kolezance wszystko mowil, ile wazy, ile ma cm, ze prawdopodobniej szybciej urodzi, a mi nic!
 
Justyna19nie przejmuj się!!! Mój gin w ogóle nie mierzył mojej Zuni!!! Na ostatniej wizycie powiedział tylko, że nie będzie zaduża, będzie miała około 3200- 3300, a poza tym nic, żadnych wymiarów od początku ciąży ::)
 

Noto tez ciekawy specjalista.... ;) ale ja tak bym chciala wiedziec jaka duza ona jest... a moze lepiej ze niemowi, bo moj maz jest wielki,( 190) i ja tez duza, to i mala bedzie duza. Ajak duza to trudniej urodzic podobno... i tak jedno zmartwienie za drugim... Jak ja bym chciala zeby bylo juz po wszystkim! A zauwazylas Monisia2506 ze mamy tylko dzien roznicy w datach porodu...
 
Jutro idę do gina! Mam nadzieję, że powie mi czy donoszę do daty, czy może zobaczymy moją córunię wcześniej:-D My też już nie możemy sie doczekać kiedy bedzie z nami:tak:
 
reklama
Do góry