reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Dziewczyny jestem po wizycie u gina i aż cała się trzęse z nerwów i ze złości okazało się że mnie okłamali w szpitalu :mad: :mad: :mad: :mad: Do znudzenia pytałam się czy z dzieckiem wszystko w porządku i cały czas odpwiadali że tak , na wypisie część napisali po łacinie poprosiłam o przetłumaczenie to mnie poinformowali że takie są ich procedury że częściowo zapisują po łacinie i jakimiś skrótami i że mam się tym nie przejmować :mad: :mad: :mad: :mad: a dzisiaj gin wziął wypis do ręki i tłumaczy mi a tam czarno na białym że szyjka dziecka jest owinięta pępowiną i to prawdopodobnie spowodowało osłabienie ruchów musiał się przydusić :( :( :( :(
 
reklama
Loja kochana nie denerwuj sie, napewno wsio bedzie dobrze, jeszcze malenstwo sie nawierci i zdarzy rozplatac z pepowinki. 3mam kciuki. A Ty sie nie denerwuj nie potrzebnie dla swego i malenstwa dobra :-*
 
Loja ja byłam na usg dzisiaj i okazało się, że jeden z dzidziusiów też ma pępowinę wokół szyjki, nie wiem czy powinnam się tym martwić ??
 
Witajcie
Byłam dziś u mojej pani gin i powiedziała że wsio OK
dzidzia głową w dół, serducho bije 140 na minutkę

badania są super nawet żelaza nie muszę już brać
kiły i inne są ujemne

Tylko babka nie potrafi doradzić gdzie rodzić i tym sie stresuję (jest na emeryturze)

 
Ja też byłam ostanio u gina pani doktor mówi że wszystko jest w porządku a nastepna wizyta za 3 tygodnie. Głowka jest juz w dole a dzidzia już sie przygotowuje do wyjścia :)
 
Wlasnie wrocilam od ginki :)

Wszystko w porzadeczku :) ... kolejna wizyta 21 wrzesnia i ( jak twierdzi gin. ) ostatnia u niej ;) .. kolejna juz w szpitalu :) ... 20 wrzesnia odstawiam wszystkie tabletki i czekamy na porod :) ... podobno obnizyl mi sie juz brzuszek i maluszek przygotowywuje sie do wyjscia ... ginka uwaza ze juz za 3 tygodnie nawet moge przywitac Dawidka na swiecie :) .. juhuuu :)
 
Moniqa - to super :) wyglada na to, ze nasze pazdziernikowki zdradza nas na rzecz wrzesniowek ;) ja ide w czwratek do gina i zobaczymy, co powie. ale ja tez sie szykuje na druga polowe wrzesnia :D
 
reklama

Dziewczyny, ja jestem w 33 tyg i bylam u lekarza i powiedzial ze juz do konca nie bede miala robionego usg. czy w polsce tez tak jest? jak wyglada kontrola w naszym stadium?
 
Do góry