reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Justynko mi ginka powiedziala, ze jak dotrwam do pazdziernika to jeszcze jedno USG bedziemy mieli ... tez jestem w 33 tc
 
reklama
Justyna to sie ciesz ze w Niemczech jeszce tak puzno robia, bo krok w bok-w Holandii mialam ostatnie robione polowkowe w 21 tc, a dalej sie czekaaaaa. Najlepsze w tym jest ze sama sie na nie zglosilam dodatkowo, inaczej masz tylko jedno okolo 12-14 tc robione i tyle. To jest dopiero sluzba zdrowia!!
 
ja też po wizycie u lekarza, dostalam fenoterol i isoptin , a jak jedno z dzieci ułożone na razie miednicowo się nie obróci to po 20 września będę miała cc - MAM NADZIEJE ZE SIE NIE OBRÓCI ;)
 
Basiu nie wiem czy Ci ginka mowila, ale jak nie to bierz Isoptin tak pol godzinki przed Fenoterolem, mniej sie trzesiesz ;)
niom i trzymammy kciuki aby maluch sie nie przekrecil ;)
 
Cześć dziewczyny właśnie wróciłam od gina - dzidzia się przekręciła i ułożyła się pośladkowo , jest pępowiną dalej owinięty z tym że dołączyły do tego jeszcze nóżki :( Mam nadzieję że poluźniła się pętla przy szyjce gin nie umiał tego stwierdzić ale powiedział że napewno będą sprawdzać w szpitalu na USG 3D , dostałam skierowanko do szpitala w związku z cukrzycą i pępowiną , idę w poniedziałek.
Po USG wyszło że synek waży 2300g :)

Dziewczyny dzięki za troskę i otuchę mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :-* :-* :-*

Basiu] odpowiadam ci na pytanie przepraszam że dopiero teraz ale wcześniej nie miałam za bardzo jak problemy z netem - ..... musisz bacznie obserwować ruchy maluszka i w razie spadku aktywności natychmiast pojechać do szpitala , podobno wszystko też zależy od długości pępowiny im krótsza tym gorzej , gin też robi mi na każdej wizycie przepływy u synka narazie chodzę raz w tygodniu. Podobno na zwykłym USG nie można stwierdzić na 100% owinięcia szyjki - najlepiej zrobić 3D ono daje pewność.
 
Loja napewno wszystko bedzie w porzadeczku... lezac w szpitalu nie bedziesz sie tez tak bardzo stresowac o zdrowie dzidzi :) ... juz tak nie duzo Wam zostalo .. jestes silna i dacie rade :-* .. oczywiscie jak tylko dasz rade daj znac co u Was :-*

Basiu prosze bardzo ;)
 
Witajcie,
Mam pytanie do tych mamusiek, ktore maja wade wzroku i ktore byly juz u okulisty, zeby stwierdzil, czy moga rodzic naturalnie. Czy przy tym badaniu, kropi sie oczy tymi kroplami po ktorych pol dnia sie nie widzi ?? Jutro mam wizyte i nie wiem czy moge jechac sama autem ??
Pozdrawiam.
 
reklama
Mała Mi ja z reguły do okulisty jade z kims :) ... nigdy nie wiadomo co wymyslą ;) ... moze lepiej jak pojedzie z Toba mezus lub ktos z kierowcow :)
 
Do góry