reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Czesc dziewczeta!

Wlasnie wrocilam z przymusowej kontroli u gin.... rano zaczelam plamic... odrazu polecialam do gin... wszystko z dzidzią w porzadku ... mialam USG , serduszko bije dzidzia fika nadal :) ... musze jednak na pare dni polozyc sie w szpitalu, zebym mogla dostac zastrzyki ... jak wroce zaraz zdma relacje :)

Pozdrawiam :-*
 
reklama
MONISIU TRZYMAM KCIUKI ZEBY WSZYSTKO BYLO DOBRZE !!! TRZYMAJ SIE KOCHANIE I SZYBKO DO NAS Z DZIDZIA WRACAJCIE !!!
 
Witajcie
Dawno mnie nie było, ale chciałam Wam sie pochwalić swoim maluszkiem. Zdjęcie nie takie wspaniałe jak u słonka ale i tak wkleje

 
Witaj Mała_Mi piekny dzidziolek ;D Ile ma już centymetrów? Super te zdjęcia z USG. Ja idę w poniedziałek na genetyczne i strasznie sie boję :( Im bliżej tym bardziej sie boję...
 
Dzidziuś ma 48,2 mm. Jest zdrowy, ma wszystko na swim miejscu. Serduszko bije, przeziernośćkarkowa 1,5 :)
Ja też sie bardzo bałam i jak mi lekarz zmierzył ciśnienie przed USG to miałam 140 na iles tam. Jak zmierzył mi juz po USG to było 120/80
 
Monisiu, trzymam kciuki. Najważniejsze, ze dzidzia fika i serduszko bije. Będzie dobrze

Ines, wiem, że się boisz, ja też umierałam ze strachu. I zobacz jakie pomyślne wieści. U ciebie też tak będzie, zobaczysz.

Zdjęcie było robione w technologi 3D (nawet nie potrafię sobie yobrazić jak by to wyglądało w 4D  :)) i jest oczywiście w powiększeniu. W rzeczywistości moje maleństwo ma 6,2 cm i jego wielkośc wskazuje na to, ze jest 4 dni starsze niż wyliczyli mi z miesiączki. Albo po prostu duża dzidzia będzie, ja mam w końcu 180 cm to czemu nie :-)

Mała Mi: Gratuluje. Zdjęcie cudne, no i najważniejsze, ze dzidzia zdrowa. Widziałaś jak fika nóżkami? Niesamowite, prawda?
 
reklama
Słonko czy ja dobrze pamiętam że Ty mieszkasz we Wrocławiu albo jego okolicach. Nie wiem czy mi sie tylko to ubzdurało???
Jesli tak to napisz gdzie robiłaś to USG i ile kosztowało ??
Buziaki
 
Do góry