reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Ola oczywiscie ze bedziemy :) ... Twoj synus bedzie tak jak ja Barankiem ;) ... zycze Ci szybkiego porodu i wiele usmiechu :) ... czekamy na pierwsze zdjecia syneczka poza brzuszkiem :) .. powodzenia :-*
 
reklama
Hej dziewczynki, jak ja tu dawno nie zaglądałam. Odkąd wróciłam do pracy to nic wiecej nie mam już siły, nawet na włączenie kompa. Cieszę się, zę u was wszystko ok, dzidzie rosną zdrowe i śliczne. Ja mam w czwartek USG genetyczne na takim super wypasionym sprzęcie w naszym szpitalu (nawet 3D mają!) W piątek pojawię sie na pewno, żeby wam powiedzieć co i jak. Dziś w nocy miałam straszny sen, że zaczęłam krwawić i obudziłam się ledwo żywa z przerażenia. Od razu ręka między nogi powędrowała (bez skojarzeń), na szczęście krwi ani śladu. Kiedy my dziewczynki w końcu przestaniemy sie bać? Chyba jak nasze maleństwa się urodzą, co? Chociaż wtedy też czyha na nie tyle niebezpieczeństw...
 
slonko -takie sny sa rzeczywiscie okropne,mysli sie potem przez caly dzien...

ja na razie nie mam tego typu snow,ale ostanio snilo mi sie,ze pojechalam z Zuzia na porodowke i przez cala akcje ze mna tam byla.Jak dzidzia wyszla,to dojechal moj maz.W ogole mam takie jazdy,ze bede musila mala tam zabrac i w ogole..ech..

Katka
 
No, moje miłe myślę, że teraz już złych snów nie będę miała. Miałam USG genetyczne i wszystko jest w najlepszym porządku. Dzidzia zdrowa, duża i piękna :laugh: Zresztą same chyba widzicie. Cudo, prawda? A lekarz nawet mi powiedział, żebym luteinę odstawiła.

Ale to było niesamowite zobaczyć moje maleństwo i usłyszeć serduszko...



 
Jejku, nie mogę się napatrzyć...! A jeszcze mam 10 minut nagrania na kasecie :) !!!
 
JejQ Slonko przecudna jest Twoja dzidzia :) ... naprawde az mi sie lezki w oku zakrecily, piekny widok  :) ...  a ile ma teraz malenstwo ??
 
SLONKO PRZECUDNE ZDJECIE !!!! AZ SIE POBUCZALAM :laugh: CIESZE SIE TWOIM SZCZESCIEM !!!!!! ale dzidzia to juz taka duza duza ;D jak na 12- 13 tydz. ty jakis przyspieszaczy wzrostu dla fasolek nie stosujesz ;D :laugh:
cudne zdjecie !!! ja dopiero zobacze dzidzie 13.04 :-[ tez bedzie to badanie szczegolowe jak u ciebie tylko ja nie bede miec ani kasetki ani tak cudnego zdjecia :-[ ale moze jakies zwykle dostane ::) ;D
 
slonko, dzidzia wspaniala, widze ze usg 4d, az pozazdroscic, u mnie jedynie czeka 2d i nagranie na video
......teraz jak patrez na jakos twego usg, to zamierzam odlozyc i pujsc prywatnie na takie 4d, efekt wspanialy.

Gratuluje tak wspanialego , pomyslnego badania.
 
Witajcie Mamuśki - ja idę dzisiaj na kontrolę i na USG (zwykłe :() ale zawsze coś zobaczę. Mam nadzieję, że lekarz mi powie, że wszystko ok. Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Jaki ten dzidiuś śliczny jakby sie przypatrzyć to pewnie było by widać czy to chłopczyk czy dziewczynka !!!!
Slonko - wielgachnie sie cieszę że wszytko w porząsiu!!! :) :) :)
 
Do góry