reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
Ines KOCHANIE I CO U CIEBIE ??? JAK TAM DZIDZIA ??? FIKA SOBIE W BRZUSZKU ??? DAJ ZNAC BO ZWARIUJEMY ???
A ciekawe jak tam MONIQE sie czuje ??? mam nadzieje ze u niej wszystko w porzadku :)
 
Jestem po USG i... jestem najszczęśliwsza na świecie!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Dzidziuś ma 47,3mm, przezierność 0,8 mm kostka nosowa obecna, serdusio bije 160 razy na minutę, nereczki są, pępowina 3 żyłowa, pęcherz maleńki czyli OK! Dzidziunia tak skakała tak że trudno było pomierzyć. Pani doktor mówiła że śliczny maleńki człowieczek. Puściła serdusio. W ogóle cudo ten mój dzidziuś!!! Mąż był zauroczony bo był na USG i miał lepsze widoki niż ja ;D :laugh: Jutro wkleję zdjęcia z USG :)
 
Ines, tak bardzo się cieszę!!! Widzisz, już nie musisz się martwić. Dzidzia fika i tańcuje tak jak należy :) Dobrze musi być tym naszym dzieciaczkom u nas, że tak harcują! I przezierność jaka ładna. Cudo :D Gratuluję!!!
 
Ines gratuluje i sie ciesze Waszym szczesciem.
Ja ide na 8:00 na USG, jak na razie emocje dobrze, ale obawiam sie ze dopiero na miejscu bede sie trzasc ze strachu, tak bardzo chce aby wszystko bylo dobrze ( a mdlosci daly mi dzis maxa,momentalna pobudka do wc).
Napisze jak wruce a Wy sobie jeszcze pospijcie.
 
Kolejna wizyta za Nami :) ... wszystko w porzadku , nadal musze zjadac tabletki ;) ... mialam robiona dzisiaj cytologie ... wyniki w maju dokladnie 9 , przy kolejnej wyzycie :) .... waga 2 kg do przodu ;D (49 kg :o) cisnienie 115/65 puls 84 ... wszystko w normie ;) ... oby tak dalej :)
 
MoniQa super :) bardzo sie ciesze ze wszystko ok i zazdroszcze... ;) ja dopiero w czwartek i nie wiem czy USG uda sie zrobić :(
A u mnie cisnienie zdechłe 86/52 puls 63... czuje to niskie cisnienie bo jak wstaje to głowa mnie boli i mam plamy przed oczami... ::)
 
Ines napewno jest w porzadku ... ale to chyba juz narmalna kolej rzeczy ze sie denerwujemy przed kazda wizyta ;) ... a jesli chodzi o cisnienie to koniecznie powiedz o tym swojemu gin. napewno cos zaradzi :)
 
reklama
Do góry