reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Ja juz miałam dwa razy @. I faktycznie są mniej bolesne niż przed ciążą... tzn mam nadzieję, że tak zostanie, bo dla mnie był to zawsze koszmarny ból.
Najgorsze jest to, że nie wiem kiedy dostanę nastepną @ :baffled: bo są nie regularne... mam nadzieje, że nie na weekend majowy....
 
reklama
Ja jeszcze na szczescie nie mialam @, ale ostatni pojawily sie jakies plamienia, w przyszlym tyg. jedziemy do Polski i mam od razu umowiona wizyte zobaczymy co powie
 
Ale macie fajnie z tą @ że jej nie macie!!!:tak::-D
Ja dostałam 3 miesiące po porodzie, ale i tak jest lepiej niz przed ciążą.
 
Ale szczęściary z Was,
ja dostałam w niecałę 2 miesiące po porodzie, i każda @ jest inna, pierwsza była bolesna, druga trwała 2 dni i nic nie czułam a potem się zaczęły tylko bolesne, obfite, z migrenami, wymiotami....jednymi słowy-jestem rozregulowana po porodzie, i pod kontrolą ginekologa :sick:
A mówili mi że po porodzie będzie lepiej....taaa którym porodzie :dry:
 
U mnie @ przyszła 4 m-ce po porodzie, cały czas karmiłam Amelię piersią a @ były normalne, to znaczy nie różniły sie niczym jak przed porodem...ani długością trwania ani bólem...i są w miare regularne :tak:
 
reklama
Pierwsza (i jak na razie jedyna) @ dostalam 8 miesiecy po porodzie a 2 miesiace po odstawieniu dziecka od piersi.
 
Do góry