reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
Dziewczeta lekko sie podlamalam ... jakis miesiac temu bylam u ginki na kontroli ( pierwszej po porodzie :zawstydzona/y:) ... mialam robiona cytologie ... ginka powiedziala mi ze jak do 2 tyg. nie zadzwoni do mnie znaczy ze wsio OK!! ... dwa tygodnie minely zero telefona wiec ja happy cala .... dzisiaj dostalam poczte .... bardzo silne zapalenie szyjki ... kuracja czopkami .... najpierw 10 czopkow Gynalgin ... po miesiaczce 6 czopkow Albothyl .... za 3 miesiace do kontroli .. buuu ... czy ze mna nie moze byc nigdy OK ?? :-(
 
nie jestes sama.....ja tez dopiero niedawno bylam u gina.:zawstydzona/y: i niespodzianka. :baffled: Zakazenie bakteryjne, dosyc powazne.:-( Gynalgin przez 10 dni, ale do kontroli dopiero pojde w lipcu jak bedziemy w Polsce.i robil tez cytologie, ale jeszcze nie dzwonilam po wynik.:sick: A co do spraw intymnych i antykoncepcji to nie stosuje bo nie potrzebuje, bo spraw nie ma, bo mnie za drugim pierwszym razem i 2 nastepnych probach tak cholernie bolalo ze unikam narazie jak ognia. Moze jak sie wszystko wyleczy do konca to bedzie lepiej, okresu jeszcze tez nie mialam, takze moze to tez ma jakis wplyw.... 3maj sie..
 
Ja jak byłam 6 tygodni po porodzie tak jeszcze nie poszłam:szok: . Boję sie jak nie wiem co, bo wiem, że lekarz mnie op... Wybieram się jutro.
 
Odstawilam Paule miesiac temu ale jeszcze nie mialam @. Czytalam, ze powinna pojawic sie najpozniej w ciagu 2 miesiecy:dry: .
Od czasu porodu bylam u gina 2x- raz jeszcze w czasie pologu, drugi 2 miesiace pozniej. Teraz czekam na @ i na pewno pojde- m.in. po tabletki antykonc. :tak:

Kasia Irlandka moze masz taka sama przypadlosc jak ja- suchosc pochwy. Podobno to czeste po porodzie, szczegolnie przy karmieniu piersia. Boli tak, ze podcas badania gin. malo nie spadlam z fotela, a o seksie nadal nie ma mowy. Pod tym wzgledem czekam na @ jak na zbawienie;-) . Moj maz tez... :rolleyes2:
 
Ja już miałam trzy razy i jedyny plus tego to to, że tak nie boli jak przed ciążą, bo wtedy pierwszy dzień @ był zawsze wyjęty z życia.
 
reklama
Ja wlasnie dostałam 2 dni temu, pierwszy raz po porodzie. Miałam nadzieję szczerze mówiąc że dłużej pociągne. Myślę, ze wpływ na to miał fakt że zaczęlam podawać Agatce oprócz piersi inne jedzonko.
 
Do góry