reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Pomimo ze wciaz karmie @ dostalam 6 miesiecy po teraz wlasnie konczy mi sie druga pierwsza trwala ponad tydzien a druga juz tylko 4 dni wiec nie jest zle. Ale fajnie bylo bez @. Nawet moj maz stwierdzil ze juz zapomnial ze takie cos jest:rofl2:
 
reklama
Mam dylemat

Karmię Alę tylko raz w ciągu dnia, czasem zdarza się że pociągnie cyca przed spaniem, ale nie wiele
@ wciąż nie ma
Byłam wczoram u mojej pani gin i ta stwierdziła że chociażby ze względów antykoncepcyjnych żebym wiedziała na czym stoję trzeba wywołać @
Mnie tak jak jest (nie ukrywam) jest dobrze, ale
Przepisała mi LUTEINE

Brać czy czekać ????????????????????????????????????????
 
Agnieszka ja bym na Twoim miejscu nie brała. Po co Ci ta przyjemność ?? A jeśli chodzi o antykoncepcję to przecież prezerwatywa to prawie 100 % skuteczności.
Ja @ dostałam ok pół roku po porodzie i wcale się nie ucieszyłam.
 
Wczoraj ( nie liczac terminu 6 tygodni po porodzie) pierwszy raz bylam u gina:zawstydzona/y:. Lekarz mnie okrzyczal, ze tak dlugo nie bylam:eek:, ale nie jest tak zle jak myslalam. Mam tylko stan zapalny dostalam leki i po @ mam isc do niego na cytologie. Zrobil mi tez usg narzadow zeby sprawdzic czy wszystko jest ok, ale na szczescie jest dobrze:tak:. Powiem wam ze bardzo sie balam tej wizyty, bo jak bylam 6 tyg po porodzie to lekarka mi powiedziala ze mam duza nadzerke i bede musiala miec zabieg, a okazalo sie ze wcale nie jest tak zle i obedzie sie bez zabiegu:-)
 
Ja tez byłam tylko raz i narazie nie czuje potrzeby , dość się nachodziłam w ciąży i nie mam ochoty żeby mi "tam" ktoś zaglądał

A tak nawiasem mówiąc jest program walki z rakiem i cytologia za darmo muszę się przejśc - któraś w Was była ??
 
Ja dostałam zaproszenie i mam zamiar własnie isc... miałam silne bardzo zapalenie szyjki macicy i teraz jest termin zeby powtórzyc cytologie ... zawsze to 20 zł w kieszeni zostanie ;-)
A tak na marginesie troche sie denerwuje tą wizytą :-(
 
Ja tez byłam tylko raz i narazie nie czuje potrzeby , dość się nachodziłam w ciąży i nie mam ochoty żeby mi "tam" ktoś zaglądał

To tak jak ja. Tez bylam tylko raz i tez nie czuje potrzeby pojscia po raz kolejny.
A swoją drogą w ciązy chodzilam co 2-3 tyg i traktowalam to jak cos w sumie normalnego, a teraz chyba bym sie strasznie krępowała.
 
ja też powinnam iść,bo mój termin cytologii upłyną w czerwcu.ale jakoś nie mogę się przybrać.taki troszkę leniuszek się pojawił.
 
ja byłam na kontrolce po porodzie i zrobiłam cytologie- przestraszyłam się, bo miałam 2 grupę w wyniku (ale okazało się że po ciąży to normalne). No dziewczyny lepiej się skontrolować- uważam że raz do roku to PODSTAWA. jesteśmy krajem w czołówce zapadania i umieralności na te nasze babskie "sprawy". oglądałam raz reportarz w tv (niedawno) to załamka jak kobiety nie dbają o siebie. Nie uważam że co roku to przesada się kontrolować- jeśli często jest tak że nawet pół roku wcześniej wykryta choroba może nam uratować życie.

Ale wiecie ja tez miałam (mam) coś takiego że w ciązy to spoko latałam do gina co miesiąc, bez krempacji a teraz byłam zestresowana.
 
reklama
A mnie pani pizdogryz zaprosiła na koniec tego roku i jak mąz wróci to się zarejestruje i zrobie cytologie...
A co do skrępowania, to właśnie dlatego chodze do pani a nie do pana...

Asiuk ale I i II grupa w cytologii to jest ok, ja miałam przed ciążą II grupę i nic mi ginka nie mówiła...
 
Do góry