reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

po wizycie u gina

Agatko napewno sprawdza stan narzadow rodnych,(na samolociku) i zrobia usg...co wiecej niemam pojecia.... aj mieszkam w niemczech i tu dopiero 7 dni po terminie kaza zglosic sie do szpitala i cie zostawiaja...jak jest w polsce to niewiem...

ja jutro mam wizyte, pewnie doktorek powie, ze jeszcze czas... co wizyte tak mowi, a ja chcialabym juz... dziisiaj mi nawet sie snilo, ze bede rodzic, ale niewiem jak to sie skonczylo, bo poraz 5 sie obudzilam do toalety....:-)
 
reklama
na "samolociku",czyli zwykłe badanie na fotelu ginekologicznym:] ja też mam się zgłosić w terminie na izbę przyjęć,na badania czy wszystko ok.wiem ze robią KTG,ale co jeszcze to nie mam pojęcia.
 
_Agatka_ zycze aby lekarz stwierdzil duze rozwarcie, i powiedzial zapraszam na porodowke :tak: , a co robia to nie mam pojecia..... Ja mieszkam w Holandii, tutaj jak sie nic nie dzieje to 2 tygodnie po terminie wywoluja porod i tyle :baffled: :eek:
 
Agatko ja mam termin dopiero na 20, wiec napewno urodzisz wczesniej odemnie!, tak .... na samolociku tzn zwykle badanie.. to napewno musza zrobic. Pamietaj ze tylko 5 proc. maluszkow rodzi sie w terminie, zwlaszcza "pierwszorodki" rodza pozniej, wiec ja sie nawet nie nastawiam ze urodze wczesniej....
Zycze zeby malenstwo za dlugo nie zwlekalo!!!!:-)
 
Wlasnie wrocilam... i co? i nic! Wszystko tak gleboko schowane, ze lekarz sam nie mogl znalezc! W przyszlym tyg znow kontrola, ja zwariuje! tak chcialam uslyszec: pani butkiewicz rozwarcie na 3 cm!
 
reklama
Jejciu.....a mnie nie chca zajrzec miedzy nogi....Porypany system holederski.....Natomiast moj facet jak sie pytam czy popdczas przytulanka czuje jakos roznice to mowi ze nic...pewnie rura od odkurzacza by byla i by powiedzial to samo :szok: :-D
Mnie pozostalo czekac i po mych wlasnych odczuciach dochodzic co tam moze sie dziac...wrrrr :wściekła/y:
 
Do góry