reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Moniś Ty też już w 38 tygodniu jesteś więć wszytsko może sie zdarzyć

JA jestem gotowa - i mogę iść do szpitala dziś rodzić

acha mój gin mi powiedział że w szpitalu w którym chcę rodzić są kolejki do łóżek porodowych - wyobrażacie sobie czekanie na łóżko aż poprzedniczka urodzi???

Podobno jest mnóstwo kobiet wrześniowych i pażdziernikowych w Bielsku - ciekawe dlaczego wszytskie wybrałyśmy sobie jesień 2006:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Moniqa ale Ci zazdroszcze regularnych skurczy!!!!!!! Tez bym juz chciala ujrzec mojego maluszka... moze bedzie miec na imie Alex :) tatus sie uparł a mamuska niezdecydowana. hihi ;-)
Dzis bylam u lekarza, mialam termin porodu na wczoraj (1.10.2006) przytylam ok 20 kg, cisnienie mam podwyzszone, wg usg dziusiek waży 3600, glówka juz od dawna w dole. Martwilam sie ze nie chce wyjsc na swiat, to lekarz mi powiedzial ze on z naszej trojki jest najmądrzejszy i to on wie kiedy ma zawitac :-D wiec czekam cierpliwie.
A bedac w szpitalu (atak kolki nerkowej) mialam podlaczone ktg, ktore wykazalo nawet dosc reglarne skuczrcze,ale bardzo slabe (ok 40 w ich skali) tylko, ze przeszly :-( i nic... choc szczerze mowiac to leżac pod tym ktg to nawet nie wiedzialam ze to skurcz :confused: mam nadzieje ze rozpoznam te porodowe :dry:
 
Godzine temu wróciłam od Ginekologa - i tak Emilka waży 3661g oczywiście około
mam znowu za wysoki cukier :eek:
poza tym wszystko jest w porzadeczku i księżniczka moja nie kwapi się do wcześniejszego wyjścia jak do 19-go nie urodze to 20go mam się zgłosić do szpitala, żeby nie tracić macierzyńskiego i może dostane kroplówke jak oczywiście już się wszystko obniży do porodu
 
Renik -wspolczuje podwyzszonego cukru.... ale jak widac Emilka to kawal babeczki bedzie, juz taka duza wagowo :-) Kochana do 20 jeszcze daleko, mozliwe ze Emilka zaskoczy Ciebie swa szybsza obecnoscia :tak:
Ahhhh, zapomnialam dopisac ze ja mam dzis cotygodniowa wizyte u poloznej....i oczywiscie bedzie to samo, ze brzusio i mala super, a cisnienei lekko podwyzszone-wiec tylko czekac. Jak wruce okolo 13 to zapewne tak drugi raz napisze :wściekła/y:
 
Paulinko - prorok z Ciebie;-) bardzo sie cieszę, że wszystko dobrze

No to nic nam nie pozostaje jak tylko czekać
 
No to czekamy ;-)

Bylam dzisiaj znowu w szpitalu ... rano pislam o dziwnym sluziku ... kolo 11 poszlam do WC i ... troche mnie podlalo :szok: ... niby woda podbarwiona na rozowo .. myslalam ze to wody plodowe ... jazda do szpitala ... badania :
szyjka bardzo skrocona ale nadal zamknieta , skurcze miarowe, maluszek zdrowy - a to najwazniejsze :-) ... a wiec

czekamy .... ;-)
 
reklama
Ja mam na jutro termin :happy: mam sie zgłosić na klinike ... no i zobacze. W zasadzie nie odczuwam żadnych skurczów, ale nie wiaqdomo, co ktg wykaże :confused: Chcialabym, zeby Karolek juz chciał wychodzic... :tak:
Dam znać, jak będę coś więcej wiedzieć.
Mam już dość spore obrzęki i +20 kg :baffled:

Może któraś z Was wie, co na takiej wizycie kontrolnej w dniu terminu robią jeszcze oprócz ktg i w jakim przypadku zostawiają w szpitalu :confused:
 
Do góry