reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Paulinko w takim razie witamy kolejna dziewczynke wsrod pazdziernikowych pociech :) ... jutro czekamy na zdjecia Amelki :)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki...wczoraj byłam troche nieobecna z uwagi na GIGANT ZATRUCIE....nie polecam jedzenia winogrona!!!!!
....to był jeden z najgorszych dni mego zycia...i ja sie wymęczylam caly dzien nad kibelkiem...i synek tez pewnie sie umęczyl w kurczącym sie brzuszku......co do zdjęć...obiecuje ze wkleje...brzusek tez....

całuchy w brzuchy :-)
 
Czarodziejka ojej ty uwazaj slonko na siebie :) ... ja ostatnio tak na morele sie rzucilam ::) .. pozniej ją odchorowalam i tak mi sie juz jej odechcialo ;)
 
No i wróciłam z wizyty/usg połówkowego :) Wszystko jest w porządku, począwszy od główki, przez serduszko, żołądek, nerki itd. Ilość wód tez mam oki, łożysko w odpowiednim miejscu, przyklejone do ścianki macicy ;) A szkrab dzis ponownie uwidocznił nam i potwierdził że będzie synkiem-Wiktorkiem, no i mimo że nie mam specjalnie dużego brzusia okazało się że waży już 505 gram i mierzy około 26 cm :) Acha i okazało się że przesunął sie termin porodu na 23 października, choć sam gin powiedział że nie do końca nalezy w to wierzyć bo może być tak że po prostu dzidzia jest duza i urodzi sie 31 października. Zdjęć mam chyba z 10 porobionych, ale kurcze zapomniałam poprosić gina o fotkę całego synka, i mam tylko fotki poszczególnych organów, więc nie ma co pokazywać ;) Wyniki z krwi tez mi wyszły dobre, więc oby tak dalej, uff. Zatem zaczynam odliczać kolejny miesiąc do kolejnej wizyty ;D ;)
 
Nadia superancko ... widze ze Wiktorek to model ;) hihih ... moj synus tylko raz pokazal klejnociki rodzinne ... kolejny raz juz nawet kiwal glową ze nie pokaze ;D
Ja mam jutro wizyte na 17sta :) ... dygu dygu oczywiscie robie ;) ;D
 
Monia na pewno będzie u Dawidka i u Ciebie w porządku ;) trzymam kciuki razem z Wiktorkiem ;) Koniecznie po powrocie od razu pisz co i jak!!

Aaa, zapomniałam napisac że mały dzis słodko ziewał, a potem robił mniam, mniam, połykając wody płodowe, a następnie pokazał kciukiem OK po czym kciuk wylądował w buzi ;D Och słodkie te nasze maleństwa :)
 
Nadia super że Wiktorek zdrowiutki :) No i jak chętnie pokazuje co ma między nóżkami  :laugh: :laugh:

MoniQa trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę :) Na pewno jest wszyyyyyystko super! :)

A ja wizyte mam w czwartek i też już trzese portkami czy aby wszystko ok  ::)

No i 25 tydzień dzis zaczęłysmy z Mariczką ;D
 
Nadia - jeszcze raz gratuluje syneczka, najważniejsze że maluszek jest zdrowiutki już teraz widać jaki będzie z niego kawał mężczyzny :) :) :) :)
Ja też nie mogę już się doczekać wizyty - idę w piątek ( zacznę się denerwować w czwartek ;))
MoniQa - zaciskam mocno kciuki :-*
 
reklama
A ja dopiero 3.07 i mam nadzije że też tak jak u Was będzie wszytsko w porząsiu

A może moja dzidzia się ujawni kim jest i przestanie ściemniać i czarować - podejrzenia lekarza na nic sie nie przydają - po co mówic cokolwiek jak sie nie jest pewnym.

Powiedział że na 80% dziewucha - nakupuję sukienek a za miesiąc dowiem sie miały być ogrodniczki a nie sukienki....

Nie mogę sie doczekać kiedy będę wiedzieć na pewno - jak Wy
 
Do góry