reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Czarodziejko trzymam kciuki by dzidzia ujawniła płeć ;)
Basiaw24 chętnie bym się z Tobą zamieniła terminami wizyt ja mam dopiero za 7 dni ::) ;)
 
reklama
Uffff - juz po wszystkim, jest dobrze ;D. Mąż się przypatrywał i na koniec stwierdził, że widział główkę, łapki i żeberka ;D ;DChyba jednak skusimy się na 3d dla samej frajdy zobaczenia dzieciaczka. Czy któaś z Was się orientuje, gdzie i za ile w Poznianiu można zrobić to USG???
 
Rudykotku ... ciesze sie bardzo ze juz po i ze mamusia zadowolona :) niom i tatus ;) ... niestety ale nie oreientuje sie gdzie takie USG robi sie w Poznaniu ... wejdz na google i poszukaj .. ja tak wlasnie znalazlam w Chorzowie :)
 
Drogie Cioteczki....
My już po USG...dzidziuś był bardzo wstydliwy ale po dlugich namysłach uchylił rąbka tajemnicy.......BEDZIEMY MIEĆ SYNKA!!!!!!!! w brzuszku mieszka sobie nasz Maciuś...jestesmy bardzo szczesliwi.....
Tatuś po usg był taki dumny ze aż mu sie koszula na klacie napieła..hehehhehe
poza tym to od strony "genetycznej" wszystko prawidłowo.......ahhhh ZAKOCHALIŚMY SIE W NASZEJ PEREŁCE

całusy dla Cioteczek
 
Czarodziejka a jednak :) ..jupiiii .... kolejny facet do pazdziernikowych dzieciakow ;) .... a moze zdjecia tez masz ?? bardzo chcialabym poznac malego Maciusia :)
 
Czarodziejka gratuluję Syneczka-Maciusia!!! :) I tak jak MoniQa napisała, koniecznie pokazuj foteczki!!!
 
reklama
Hejka mamusie,

pisze dopiero teraz gdyz caly dzien bolala mnie glowa i to zapewne od tych upalow.
Wiec, pani doktor powiedziala ze glowka, brzusio, raczki,nozki, wody,serduszko, zastawki, itd. sa w jak nalezytej normie. A po brzusiu stwierdzila ze to duza dzidzia bedzie. I po ogladaniu pomiedzy nozkami (bo skrywalo bardzo sprytnie ;)) uslyszelismy ze jest tam warga ;D, i na 90% to jest dziewczynka Amelka ;D ;D ;D

Jutro zeskanuje fotke i podam wyniki, buzka dla Was ;)
 
Do góry