reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Dzieki dziewczeta :-* .. w sumie nawet sladu nie mam poparzenia ... to byla tylko para ... ale swoje przezylam i sie niezle wystraszylam ::)  ... ale i Wy i moja rodzinak twierdzi ze nic sie nie stanie wiec juz jestem spokojna :)
 
reklama
No i wrocilam z wizyty ;)

Wszystko w porzadeczku, bo jakby mialo byc inaczej ;) ... serducho bije 160/min :) ... maluszek kopie mamuske ( to co czuje to juz maluszek) .. badania w normie :) ... dostalam pelno jakis ulotek o maluszkach i plytke o wychowaniu maluchow ;D

Katka pytalam o te bole ... dowiedzialam sie ze denerwowac sie mam wtedy gdy.. bol jest narastajacy i czuje sie tak jakby mialo mnie zaraz rozerwac od srodka , ciagnie tak do dolu przy czym mocno twardnieje brzuch ... chwilowe bole(skurcze) + lekkie twardnienie to normalne ... z czasem bedzie sie to powiekszac :) ... macica przygotowywuje sie do porodu ;) ... teraz mam brac przy bolach nospe i polozyc sie na pol godzinki :) ... tak wiec nie martw sie kochana :)
 
Hej Monisiu nie mogło być inaczej ;D Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki USG 3D o której idziesz?
 
MoniQa bardzo się cieszę że u Ciebie i u dzidzi wszystko w porządku :)!!! Oby zawsze wszystkie z nas przynosiły takie wieści ;)
 
reklama
A ja po wizycie :) Szyjka na szczęście przez te skurczyki się nie skróciła. Wszystko jest ok! Mam tylko brać więcej nospy jak tak się dzieje nawet do 8 tabletek dziennie. No i więcej poleżec nie forsować się... ::) Dobrze że jest dobrze ;) A Malutka jest ruchliwa jak nie wiem co :) Aż moja gin się śmieje że mały dziabelek z niej i pewnie będę miała z nią przeboje jak się urodzi ;) Jak słuchamy serduszka to trudno je wyłapać spomiędzy walnięć, kopnięć, szturchnięć itp. no i ucieka spryciula mała. A ruchy czuję niemal cały czas ::) Czasem tak mnie kopie że aż brzuch podskakuje ::) Kiedy to Maleństwo śpi??? :)
 
Do góry