reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Moniczko..pewnie chodziło o witaminki w ciązy FEMINATAL, też to biore :)) Ładne duże różowiutkie tableteczki
 
reklama
A ja z kolei wypytałam o te skócze rąk..brać magnum B6 (czy coś w tym stylu, generalnie chodzi o magnez z witamina B6)
 
To juz norma, ze kazda z nas panikuje-albo to wina pomniejszenia mozgu w ciazy albo nie wiem co jeszcze ::)

Bedzie dobrze, a po wizycie pisz szybciutko co sie dowiedzialas.
 
Uffff - już po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka długa, ciśnienie 120/70, waga o 3 kilo większa w stosunku do 6 tygodnia, bąbel spał, serduszko biło, mierzy 11 cm.
Następne badanie 12 czerwca i wtedy określamy płeć i wszystko mierzymy czyli tzw. połówkowe.
Ale jestem szczęsliwa - pozdrawiam - asia
 
Asiu no i cieszymy sie razem z Toba :) ... spioszek ten Twoj maluszek ;)

Dziewczyny powiedzcie mi czy jak poparzylam sie para z zelazka .. kolo pepka .. czy cos maluchowi moze sie stac ?? tak strasznie sie zdenerwowalam :( ... mezus mowi ze nie bo w sumie tam gdzie sie poparzylam maluszka podobno jeszcze nie ma .. zreszta usadowiony jest po lewej a ja sie poparzylam po prawej stronie ... jejQ :(
 
Asiu-ciesze sie ze wszystko dobrze :)

Monisiu-sadze ze nie ma obaw jesli poparzenie jest delikatne i powierzchowne, co innego gdyby to byl wysoki stopien popazenia, ale nawet gdyby-malenstwo ma wspaniala ochrone na okolo siebie, wiec sie nie martw .
 
reklama
Monika ja też sądzę, że nie masz powodów do obaw. Takie powierzchowne oparzenie, momo że brzuszka, nie powinno zaszkodzić maluszkowi.
 
Do góry